Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

orobljen. tisak Kaufland dugo selo??

Kakav scenarij. Ja sjedim na poslu i slušam ju i ne vjerujem. Mislim da me snima skrivena kamera. Ostala sam bez riječi, eto
2015 04 26
Kad ides provjeriti na status paketa tamo je stajalo na vrhu upozorenje za te promjene al valjda svi automatski pa nitko nije procitao... ili rijetki... meni bilo odmah sumnjivo da je sifra sa TP....
2015 04 26
Od kad cekas posiljku? Meni je jednom dosla za 8 dana.
2015 04 26
kikici, zvala sam i službu za korisnike, oni su mi tamo rekli da im nešto ne valja sa sustavom, ali je nakon par sati rekla kako je tisak iz kojeg je paket trebao biti poslan orobljen a paket otuđen i da nikad nije ni poslan TP je šifra na papiriću, legitimna. Već sam primala pakete sa TP šifrom.
2015 04 26
Ne čekam dugo, ali ženi, koja je slala paket, teta na kiosku je rekla da bi mogao biti kod mene već sutra ili prekosutra. A ja sam jaaako nestrpljiva, pa sam htjela sve riješiti
2015 04 26
Ma to mi je skroz cudna prica. Al postoji vrijednost paketa i neka vrate novac.
2015 04 26
Ukoliko paket ne dodje do 6 dana mislim da je navedeno u pravilniku.
2015 04 26
Pa, da, nadam se da hoće.
2015 04 26
Ajme, što ćemo mi svašta čuti! [:hihot]
2015 04 26
Joj sretno, nadam se samo da je zena koja ti je rekla to iz tiska samo malo bedasta i da ti ipak paketic stigne! ;)
2015 04 26
Zovi opet i trazi razjasnjenje. Ukoliko paketa nema nek vrate vrijednost naznacenu na paketu. Uzasni su, nikakv odnos prema korisnicima nemaju, niti izadu ususret. meni je jednom nestalo pola sadrzaja iz paketa. Zena je dobila jednu stvar umjesto dvije koje sam poslala. I nista nisam s njima rijesila. Rekli su mi da oni nisu za to odgovorni. Sto znaci slobodno nek netko otudi u transportu sadrzaj, briga njih. uzas.
2015 04 26
I hoću, u ponedjeljak. U pravu si, Almond, grozno su nekulturni i samo te žele što prije skinuti s telefona.
2015 04 26
Da, tak su se i mene htjeli rijesiti. Zvala sam svaki dan i svaki dan bi mi obecali da ce me nazvat i nikad nista. Kojih 5 dana za redom. Slala sam mailove, nista. Na kraju sam poludila i poslala 20 istih mailova, jedan za drugim i onda sam dobila odgovor da mi ne mogu pomoci. Otad kad saljem sve dobro upakiram, obljepim i poslikam i adresiram. Plus onaj njihov papir koji ispunim. Pa da vidim hoce li se usudit otpakirat paket koji je objepljen i adresiran. i nikad mi vise nije nista nestalo.
2015 04 26
Mislim da ću ipak sutra nazvati, već smišljam što ću im sve reći :) Mamicu im njihovu poljubim, stvarno nema smisla.
2015 04 26
U svakom slucaju nazovi :) sretno ;)
2015 04 26