Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

orobljen. tisak Kaufland dugo selo??

pa zar ovdje nema nitko iz Dugog Sela da zna jel bio orobljen ili ne? [:sokiran]
2015 04 26
meni malo glupo kao otuđio pakete pa kog vraga ce mu paketi pored cigareta itd...ili da netko uništi nečije...nikakve obavijesti primatelju ili pošiljatelju da nesto nije u redu...katastrofa...
2015 04 26
Zvala sam opet, katastrofa! Nem ništa od novca, sve mi se čini. Neka im je, ajd, ali mene u Tisku više neće vidjeti [:smije]
2015 04 26
ja nikad ne šaljem tiskom jer mi i nije blizu... slala sam prije i morala se voziti autom, pa tamo uzmi onaj papir da popuniš pa se tamo kobeljam da ispunim i spakiram u tu kutiju dok iza mene šize jer čekaju.... još ako imam više stvari pa sve to po rukama... a ovako za poštu ispunim sve doma i spakiram i dođem u poštu i pošaljem bez procedura.... makar i oni nisu bajni al ajd..
2015 04 26
Naravno da ni pošta nije bajna. Kod nas više NIŠTA nije bajno. Nikome više ne možeš vjerovati da svoj posao obavi po PS-u. Da li je još netko slao iz tog kioska koji paket taj dan?
2015 04 26
Zar nitko??
2015 04 28
1 2 3