Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Skupo al je kopija ! :D

Jao sto obozavam kad na svakom drugo oglasu neke fejk torbe procitam : " kopija , malo nosena,jako ocuvana i skupo plaćena" ma curo vrh si kad skupo plaćaš kopije ! [:smije] Imala sam i ja fazu kopija LV torbi ( mama se zgrazala nad mojim neukuosm :D ) al opet nisam bila toliko luda pa da kopiju platim vise od 150 kn [:smije]
2015 05 22
a jos bolje kad prodaju ''original'' za 200 kn [:hihot]
2015 05 22
vec sam napisala i opet cu :D znaciiii cure daniel wellington satove prodaju za po 400 500 kuna ja ga narucila i dobila za 9 eura :D
2015 05 22
Meni nisu lijepe LV, baš su babaste generalno, osim pokoji izuzetak.. [:hihot] [:hihot]
2015 05 22
Dija di su narucila DW sat??
2015 05 22
Ja uopce ne kuzim opcenito cure koje furaju fejkove. Pa radije kupim markirano original, ali ono sto si mogu priustit. Nego da hodam s fejkom po gradu. A iz aviona se vidi da je fejk. Al ko voli njegova stvar. A za cijene fejkova ovdje da i ne govorim. Par dolara na ebayu.
2015 05 22
Majalike ovisi koji model da,meni su lijepe klasične , speedy azur ,imala ja dvije takve naravno u kombinaciji sa uggsicama ( original bar to :D ) ali opet kod nekih kopija rucke vece nego torba, pa se kuzi iz aviona da je kopija :D
2015 05 22
U neka pametnija vremena funkcija torbe je bila da drži stvari koje u njoj nosiš, a danas je bitno da se vidi da nju nosiš i kakve je makar prazna..pa ajd reci..
2015 05 22
Najace je kad vidis curu s LV torbom a na nogama fejk UGGsice [:hihot] [:hihot] [:smije] [:smije]
2015 05 22
zasto uopce besplatno reklamirati neku marku?? [:smije] ljudi se valjda osjecaju vise vrijedniji... te LV torbe su mi tako ruzne, tj. nikako nije moj stil, i onda 90% cura fura iste torbe..
2015 05 22
glitter, da taj je model lijep, ali rekoh ..iznimka .. [:smijesi] Da mi na one neke njihove kalsike nude ne znam koji popust ne bi ih kupila [:smijesi]
2015 05 22
Ja sam bar imala original ugg [:smije] [:smije] sve u svemu prosla me ta faza [:hihot]
2015 05 22
netko je pitao di sam narucila DW sat ... aliexpress bez postarine stigao u roku od mjesec i par dana ;)
2015 05 22
zalosno je sto 99% svih torbica koje nose LV inicijale su zapravo fejk... i koja je onda svrha da te svi vide s torbicom koja se raspada i ne lici ni na sto? zar bi ti se trebali diviti? [:ljut] bolje je otici u neki no name ducan i kupiti koznu torbu za par sto kuna i nositi ju par sezona umjesto da kupis fejk koji nece izdrzati ni 2 dana, al to je samo moje misljenje...
2015 05 22
Iskreno meni je to poprilično sve skupa civilizacijska bedastoća..što mi se svidi kupim, nekad i marku ako mi se daje veće novce tj, ako mogu u tom trenutku, al češće ne. Nije me uopće briga što će netko reći kad stavim original - vidi ova ima original, i kad stavim fejk- vidi ova ima fejk, ili no name..ili sl Rađe bi s viškom novca otišla na putovanje...a zapravo najveći dio novca trošim ne treće stvari...i još ću neko vrijeme..Mogla sam do sada biti deset puta u markama od glave do pete, al eto nisam... Poštujem kome je to najvažnije i sve pet...,ali ne volim kada mene netko ne poštuje i gleda kroz prizmu zato što nemam najnoviju markicu na sebi...sorry ipak čovjek nosi odijelo,a ne odijelo čovjeka, svaka čast izrekama
2015 05 22
1 2 3