Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Skupo al je kopija ! :D

Lea , mislim da takve torbe nose cure od cca 18 - 20 god , nazalost to je tako. Kao i sa air maxicama i starkama. Svi ih nose ali malo njih ima original
2015 05 22
da, svi ih nose i to je problem... svi se zele uklopiti, ili sto vec [:vrti] osobno necu juriti fejk ako nisam u mogucnosti priustiti original za koji znam da cu ga nositi i da ako bude nekih problema, mogu otici u ducan i zaliti se. Sto mi se nedavno i dogodilo i dobila sam povrat novca. a nesto skupo cu si priustiti samo ako sam preko usiju zaljubljena u taj predmet [:sramezljiv]
2015 05 22
ne znam u čem je fora oko kopija torbi,obuće itd.. ako nemam za original, fejk me ne zanima [:kesi]
2015 05 22
tocno to Dunja [:poljubac] inace si trazim Tommy Hilfiger sandale i neki dan naletim na fejk ovdje na krpicama i mislim si zar je i do toga doslo?? [:sokiran]
2015 05 22
pa kad ima i ''like h&m''/ ''like c&a''....šta da ti kažem [:smije]
2015 05 22
Još malo bit će i "like fejk Zara" ili "like pazarke" [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 05 22
a sto je najbolje, nisu ni slicne originalu, al bitno da je logo tu [:znoji]
2015 05 22
Neki dan bila u Bosni i vidim odličnu savršenu mušku polo majicu, a ono na njoj fejs Hilfiger logo. Mislila je kupiti dečku, ali ovo mi je tako jadno. Platila bih je duplo više, samo da na njoj nema ništa. [:place] Druge možda i možeš zavarati, ali sebe ne. [:jezik]
2015 05 22
Maja misliš fejk..ne fejs, ili ima neki smajlić sa hilfiger bojama na njoj?? I da, slažem se, neki ti fejkovi bi bili ok, da ne kopiraju logo..čisto no name fora majca i to je to
2015 05 22
kao lacoste i krokodilček. onaj fejk krokodilček tako loše izgleda da je to nevjerovatno [:hihot]
2015 05 22
Lapsus digiti [:jezik] Da, fejk. [:hihot] A meni stvarno ima nosivih stvari, samo da nemaju ta džiberska sranja po sebi. [:hihot]
2015 05 22
ja se uopće ne obazirem tko što nosi. uostalom nemaju svi novaca za original. koja cura od 20, 25 god. si može priuštiti original LV torbu? koliko to košta? nemaju svi ni za air maxice, starke i neznam šta još.. sve te stvari su preko 500 kuna.
2015 05 22
cijene LV-a i slicnih stalno rastu...pa ti vidi
2015 05 22
i da imam toliko,opet ne bi kupovala LV torbe. ne sviđaju mi se uopće [:hihot]
2015 05 22
de gustibus non est disputandum [:smijesi] meni se samo jedna jako svidjela pa sam stedila i priustila si ju... vjerojatno prvi i zadnji put u zivotu [:hihot]
2015 05 22