Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Skupo al je kopija ! :D

ja sam studentica i živim u drugom gradu, plaća se stan, režije i masa drugih stvari. od kuda meni i ostalim studenticama toliko novaca za neke oriđiđi stvari? zašto cure ne bi nosile nešto fejk?? radije ću nositi fejk nego imati sve original stvari i gladovati.
2015 05 22
ok, to je tvoj izbor, ali zasto bi nosila fejk kad ima toliko ducana s pristupacnim cijenama i ok kvalitetom robe? nitko tko prodaje fejk ti ne moze garantirati nikakvu kvalitetu, povrat robe i slicno... osim toga, biti obucen od glave do pete u marku, bilo fejk ili original, nije lijepo, vec salje odredjenu poruku. a znam masu cura koje bi si i mogle priustiti skupocjene marke pa opet kupuju fejkove, jer za cijenu jednog originala kupis 10 fejkova [:vrti] Vivijana, nemoj ovo shvatiti kao napad, samo zelim uputiti na neke druge stvari. naravno, ima ljudi koji si ni zaru ne mogu priustiti i to je sve ok, kupis neki no name brend, ali fejk nikako [:ljut] isto tako ima puno krpicarki koje jedva cekaju da se rijese onog sto ne nose, a u odlicnom je stanju i po nizoj cijeni od nove s etiketom [:smijesi] ne znam za vas, ali ja pod fejk svrstavam one stvari koje imaju logo odredjenog brenda, a nisu original. za slicne stvari bez imena (kao sto su bile one Celine torbe bez pecata) me bas briga [:smijesi]
2015 05 22
Vivijana, u apsolutno sam istoj situaciji, ALI, ovdje nije riječ da se mora nositi original (ni sama si to ne mogu priuštiti baš), nego koja je svrha fejk stvari? Ja sebi radije kupim majicu u H&M-u za 50kn, nego da dam 150kn za neku fejk majicu ili nešto. Fejkovi su skuplji od nekih pristupačnih originala. Kupujem što mi se sviđa (second hand-ovi, krpice, sniženja, itd.), a ne nešto što glumi nešto.
2015 05 22
a gle...poznam puno cura koje imaju ukusa,znaju iskombinirat i to odlično nose(no name roba)i pola grada se za njom okrene...dok imam par cura u zgradi preko samo što ih osobno Lagerfeld ne oblači pa je doista neprimjetna.izuzecima čast)doista nema mjerila.lijepa cura je lijepa i u pidžami a ako je netko [:sokiran] ....ne pomogne nikakav original.mislim da nitko ne dobije na cijeni sa skupom odjećom.nerjetko je neka odjeća trajnija(konkretno,turski pamuk)nego neka stvar iz Zare...manga i sl.Zašto to ne priznat?cure koje su sigurne u sebe,nisu opterećene markama.nekima treba original,za dozu sigurnosti.Eto...moje mišljenje [:zaljubljen]
2015 05 22
da Maja,slazem se. [:zaljubljen]
2015 05 22
ja nemam ni original ni fejk air maxice. zapravo nemam nikakvih fejkova, ali niti na dajem novce na prave diesel traperice, na torbice iz zare itd.. kao što si ti @Lea spomenula, kupim si nešto u HM-u, Zari i sl. radije kupim 5 stvari iz ovako nekog dućana nego da si kupim jednu skupu stvar. htjela sam samo reći da mi ne smeta ako netko nosi fejk, nek nosi. svi mi želimo lipo izgledati..
2015 05 22
mislim da je kupovanje skupih majica i traperica bacanje novca, padnem u nesvijest kad vidim diesel i slicno kakve su im cijene. al ko voli nek izvoli. sve se to izlize, usmrdi, podere i slicno [:smije] valja uloziti u dobre cipele i torbu, eventualno i jaknu, al ostalo je sve prolazno [:tuzan]
2015 05 22
1 2 3