Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

plesao je samo jedno ljeto :)))))))

curke...odoh ja polako da se uspijem probudit na jutarnju misu... trebam zorom ranom poranit na ispovijed... nadam se da mi opet neće dat za pokoru da molim do božića [:hihot] svima: [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] maja90 .... znam da ćeš čitati ovo ujutro (ako ne i sad): ne ispričavam se zbog ijedne riječi što sam napisala... to je moje mišljenje, na njega imam pravo. ispričavam se jedino u slučaju ako nisi lažnjak, pa sam ovim daljnjim piskaranjem povrijedila tvoje osjećaje... ali čisto sumnjam.
2015 05 24
želim vam vruće snove dame, skidam svoju kravatu i uvlačim se pod plahte sam nisam dječak a nisam ni babac,reklo bi se taman po mjeri i nemam trenutno život čim visim i ja tu u ove sate [:jezik] sory sam sam vam htio reć da ste sretnice jer još imate svoje muškarce u krevetima i seksajte se dok ste mlade kad ostarite jbg....biće kasno
2015 05 24
Noć Danka draga,čujemo se oko Božića..pozdravi fra Luju i... komarca [:poljubac]
2015 05 24
Lezi s kravatom Chris [:jezik] Danka [:poljubac] , izmoli koji i za nas [:jezik]
2015 05 24
Btw, Mikea ni u tragovima???
2015 05 24
nikad nije kasno. pitaj žužiku [:smije]
2015 05 24
noup.....
2015 05 24
boga ti draga, mene nema par sati jer sam imala zivot, malo za promjenu, a vi se raspistoljile, pomamile, razuzdale..... ne meze bez mene..... zene, koji vam je dava???? [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 05 24
[:sokiran] tko je sad pak christianG? I zašto u najboljim godinama lijeze sam? To je pitanje za temu. [:hihot]
2015 05 24
1 2 ... 7 8 9