Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Anita Šupe - Istine i laži o hrani

Tražim ovu knjigu, pa ako netko ima i voljan je prodati po povoljnoj cijeni ili se zamijeniti za nešto nek se javi [:zaljubljen] Pratim blog nutricionistice Anite Šupe i nastojim se pridržavati LCHF prehrane, pa bih zato htjela nabaviti i ovu njenu knjigu. Preporuka i svima ostalim da pogledaju njezin blog [:smijesi] pozdrav!
2015 06 30
Pozdrav.....i ja sam prije nekoliko dana naišla na nju i jako mi se čini zanimljivim...Koliko dugo se držiš takvog režima?Ima li koristi ?
2015 06 30
Meni ju poznanik posudio..i pročitala ju..evo, ja naišla na nju radi anticandida dijete koju provodim već 40.-ti dan... Jedino mi malo teže pada ne jesti voće, ali knjiga se isplati...a bome si mislim kupiti njenu knjigu s receptima [:zaljubljen] [:kesi]
2015 06 30
Itekako ima koristi! Evo, ja se zdravo hranim već 2 godine, a sada sam se i odvažila i na njenu ACD jer mi treba... ja izbaila sve šećere, sve industrijske proizvode, sve na tržnici kupujem, pravim si kefir od tibetanske gljive, nokti su mi napokon procvali.. Ne dolazio u obzir da neko smeće opet jedem..a kada uđem u supermarket, samo izađem jer mi se to sve gadi..samo nas pune smećem, umjetnim bojama, glutaminatima..užas [:kesi]
2015 06 30
ja sam evo već skoro 4 mj na anti candida dijeti... mislim da mi ovaj režim prehrane (još uvijek) nije pomogao u izliječenju oralne i crijevne kandidijaze, ali vidim dosta poboljšanja. koža mi se pročistila, nemam više proljetnih alergija, nokti ne pucaju, idem na wc redovito... zato bih htjela imati i knjigu i kuharicu, sve na jednom mjestu.
2015 06 30
@lolita85, pridržavaš li se svega u ACD? meni teško pada sada bez voća [:tuzan]
2015 06 30
prva 3 mj sam bila dosta stroga, a sada sam već malo popustila kad sam skontala da nemam nekog napretka po pitanju candide... može se, al oduzima puuuno vremena i novaca za prehranu. u 9 mj idem na pregled kod doktora Marđetka u zadru da vidim jel mi može kako pomoći, jer od doktora tu u dbk nema apsolutno nikakve koristi do sada... više znam o candidi od njih.
2015 06 30
uff, a meni je dolje dosta nelagodno...ne znam koliko to može potrajati..a što se tiče doktora, sve sam ih prekrižila jer njihov posao i je da čovjek bude bolestan, tako da zaradi na nama...jer doktore farmaceuti plaćaju da propisuju lijekove i da su ljudi konstantno bolesni... Oni itekako znaju što je candida, ali se prave ludi..a candida kiseli organizam što na kraju dovodi k najgoremu, ako se ne hrani adekvatno
2015 07 01
ps. knjigu sam nabavila preko njuškala jučer [:smijesi]
2015 07 02
što se tiče problema "na donju bandu", za probaj s kupkama u sodi bikarboni, uljem od kokosa, kantarion (gospina trava) ili češnjak-tamponom. nedavno sam to savjetovala frendici koja je trudna, rekla je da je olakšalo problem doslovce kroz pola dana. čak možeš i domaći kefir malo staviti u to područje... znam da to i ovo s češnjakom djeluje malo bljak, ali zapravo je zdravije od svega ostaloga što dolje žene guraju, jelte [:jezik] od zdrave prehrane svejedno nemoj odustati čak i nakon poboljšanja. ja sad nedavno dobila Fluconax antimikotik i primjećujem da mi je naslage na jeziku smanjuju, ali nažalost nadutost u crijevima ne :( ali čak i kad riješim ovaj problem, a naumila sam ga riješiti pošto-poto, mislim da se više neću vraćati bijelome brašnu, rafiniranome šećeru u svemu i svačemu, procesuiranoj gotovoj hrani i sl. eto, nije svako zlo ni za zlo [:zaljubljen] dosta pratim tu temu prehrane, i na stranim forumima i stranicama čitam rasprave i razmjenjujem iskustva, pa ako bilo tko treba kakav savjet neka mi se javi u pm, bit će mi drago pomoći [:zaljubljen]
2015 07 02