Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Uzasan slucaj fogadic

Kako ne kužiš,da to kaj ti voliš pričati nije bitno.Nema ih više,sad ih treba pustiti na miru. Da su ju poznavala ne bi o njoj raspravljala po forumu.
2015 07 13
Samim sudjelovanjem u ovakvim temama, bez obzira jel to osvrt na određeni događaj ili moraliziranje o tome kako to nije u redu komentirati, isto je jer na ovaj ili onaj način se sudjeluje u raspravi. I ništa se neće promijeniti.
2015 07 13
Hmmm,šta bi bilo kad bi bilo,lako govoriti ,gotovo je sad,njih više nema....ja mogu samo za sebe osobno reći što bi i kako bi,a što se toj ženi dešavalo u glavi da je odlučila i dijete povući sa sobom to samo Bog zna......neka im je laka zemlja
2015 07 13
Nažalost previse ljudi ne misli svojom glavom,već samo vjeruju onom kaj im se servira.
2015 07 13
Da sam ju poznavala moje stajaliste o samoubojstvu i ubojstvu malog djeteta bi bilo identicno sadasnjem. Da sam ju poznavala mozda nebi razglabala po forumu ali definitivno ju nebi niti opravdavala.
2015 07 13
Ja iznosim svoje misljenje, ima nesto lose u tome? Barem sam sama dosla do tog misljenja, nije me trebao nitko navodit.
2015 07 13
Lucija,nisam mislila konkretno na tebe,jer da jesam onda bi I rekla. No,nažalost većina tako razmišlja. Ubojstvo svako osuđujem,ali kad god se neko zlo dogodi,onda se to rasteže po forumu I novinama mjesecima,a u biti je ponavljanje.
2015 07 13
maJa2015 u potpunosti se slažem , pocivali u miru božjem , anđeli neka im harfu sviraju.Cure treba ih sad ostavit na miruuu .............. Pokoj vjecni daruj im gospodine .
2015 07 13
a kakvu kaznu će dobit dotični suprug za zlostavljanje žene koji ju je toliko izludio da je izabrala smrt kao najbolju opciju za sebe i svoje dijete? to kao nije ubojstvo ako nekoga toliko psihički izludiš i dovedeš do toga da se ubije nije baš da se ljudi ubijaju iz nekog hira i ne donose takvu odluku preko noći, nego kad ne vide nikakvog izlaza iz situacije u kojoj se nalaze, dugotrajna teška depresija i beznadna situacija sve je lakše prebroditi ako se ima podrška okoline( rodbine, susjeda i prijatelja), a nisu svi uvijek te sreće, pogotovo manje sredine su sklone osuđivati ženu koja bi uzela djecu napustila muža, posebno ako okolina nije ni znala što se događa u toj obitelji jer je ona uspjela prikriti zlostavljanje zbog straha od osude okoline i od srama da je živa morala bi dokazati zlostavljanje,a teško je dokazati psihičko zlostavljanje kad se nigdje ne vidi, ako se nije nikad nikome žalila ili radila prijavu policiji na kraju bi dijete pripalo ocu koji nije lud, a njoj psihički nestabilnoj bi oduzeli skrbništvo dok se ne izliječi nešto slično je bilo prije koji dva ili tri mjeseca, žena pobjegla od muža zlostavljača, a ovaj je više nije pustio kući kad je htjela doći i po djecu, pokrenuo rastavu i njoj "ludoj" oduzeli djecu i dodijelili ocu jer djecu nije zlostavljao, a nju je samo zlostavljao
2015 07 13
Voljela bi samo da se nad njim provede detaljno istrazivanje.. I o tome se treba razgovarati I u medije staviti oprostajno pismo ako ga jos netko ima.. A majci i sinu zelim pokoj vjecni. Pocivali u miru
2015 07 13
A ko ce dokazat da ju je uopce zlostavljao? Ne kazem da nije...samo me zanima
2015 07 13
Moze se sve kad se hoce. Ima danas metoda za sve.
2015 07 13
Žao mi je nje, žao mi je djeteta ali mi je muž malo sumnjiv i mislim da policija ne bi trebala zatvorit slučaj nego ići dalje. Ako mi je sin umro neću ići sigurno po fejsu ići mijenjati profil stavljati slike itd. Bio bi shrvan i ne bi mi fejs pao na pamet a koliko sam vidjela on je odmah iza sprovoda sve to napravio
2015 07 13
Ima metoda ako ju je neko slikao kako pise taj status (a da nije bila pod prisilom od strane muža ga napisati). Cak i da netko kaze da je vidio kako ju zlostavlja to i dalje nije valjan dokaz, mogu ja rec da sam ja napisala pismo ili da sam vidila na svoje oci da je sve iz pisma istina. Jedino sto se moze je provjeriti od kud je stiglo pismo tj s kojeg kompa/mobitela je napisano.
2015 07 13
Mislim da je muškarcima zlostavljačima u punom smislu te riječi najveća kazna uspjeh žene. Kad ga žena ostavi i stane na svoje noge,uživa u sebi svom djetetu i započne svoj novi bolji život. Nesreća da je ona mislila drugačije i da će ga najviše kazniti ako ubije sebe i dijete. Pretužno. Shvaćam komentare da se o tome nebi trebalo raspravljati i komentirati zbog obitelji i velike tuge, ali opet mislim da treba pričati o tome,poticati sve one koje se nalaze u tužnim životnim stuacijama da ovakve stvari nisu izlaz. Da treba potražiti pomoć,naći snage i nastaviti život. Zaštiti sebe i svoje dijete.
2015 07 13