Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Uzasan slucaj fogadic

ANY odlicno receno, nije svaki razgovor i komentiranje uisto i tracanje i zabadanje. Forum postoji kako bi ljudi djelili svoja mišljenja i savjetovali jedni druge. A ovi sto zele pustiti mrtve na miru zapravo okrecu glavu od velikih i ozbiljnih problema..ne treba uvijek pustiti i sutiti
2015 07 13
Upravo to sam i ja htjela reci, ne treba samo tako okrenuti glavu i praviti se da nista nije bilo. Pismo mozete procitati cijelo, stavila sam link u ovoj temi pa prokopajte.
2015 07 13
Bas maloprije gledan i nemogu virovat.... [:sokiran] Izbrisa je svoj profil i napravio novi patrik patrik.. I stavio slike sina a na starom profilu uopce nije imao slike sa sinom. njegov brat je rekao da ce izbrisat svoj profil ali nije i jos je dodao svoga brata za prijatelja.... Boze oslobodi zalosti... [:sokiran]
2015 07 13
Robert Fogadić -ovo mu je brat. Vidite sta je napisa na jednoj slici..znaci da mu je i taj brat ... [:vrti] Bugarska 2013, sve super a sve jeftino,...hrana, piće, žen...u jbt, skoro sam se izlajo...
2015 07 13
Upravo to.. Kako netko ima snage uopce biti na racunalu i raditi nove profile. Ja to nemogu razumjeti [:sokiran]
2015 07 14
Sad se sjetio stavljat slike od sina.. A prije samo njegove slike. Nigdi ni zene ni sina... [:tuzan]
2015 07 14
To sam i ja vidjela. Od početka mi je sumnjiv i vjerujem da je istina sve što je Ivana napisala. Nije ni jednu jedinu sliku imao sa sinom ili ženom, a sad odjednom pun profil slika sa Patrikom. Kasno se sjetio da mali anđeo postoji. Žao mi je što Ivana nije pobjegla od idiota i stvorila novi život sa sinčićem. [:tuzan]
2015 07 14
ocito mu godi paznja javnosti nakon ovog
2015 07 15
Dobro, lik je idiot. Ali ono, teški. U rangu -žalibože zdravih organa. Svejedno, moglo je drugačije. Samo, nesretna žena je očigledno mislila da nema izbora. Ako se mene pita, krivi su završili u jezeru...A ovo što se naziva ocem će nastaviti dalje, možda imati i drugu obitelj...
2015 07 15
Cory, ne možda, sigurno će za godinu biti blažen u novoj vezi/braku [:frustriran] Dovoljno govori činjenica da nakon takve strašne, nepojmljive tragedije on sjedi na fb. Ja bih bila u ludnici ili isto tamo gdje su moji najmiliji [:tuzan]
2015 07 15
Da, u pravu si. Naletjet će na hanumu koja će popušiti priču o ucviljenom ocu i udovcu i sve tako redom... Ovlaš sam vidjela jučer u novinama, još je jedna žena stradala od strane "brižnog" supružnika.
2015 07 15
1 2 3 4