Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

DIjeta od 9-17h

Citala sam o ovoj dijete. Izgleda jednostavno,smije se doslovno sve jesti i piti (po mogućnosti zdravije namirnice),a prije 9 i poslije 17 sati se samo pije kava,voda,mineralna voda i sl. Bit dijete je da se samo jede 8 sati,znači to može biti od 9-17 ili od 8-16 ili od 10-18h...kažu da je organizmu dovoljno jesti 8h a ostalih 16h da se probavlja hrana. Ja sam počela jučer i vidjet ćemo rezultate...Od danas do jučer sam lakša 200g [:smijesi] ( važem se svako jutro u isto vrijeme)...Kažu da je moguće za tjedan dana skinuti 4-5kg...Baš me zanima! Ajde tko će sa mnom? Jel netko već bio na ovoj dijeti i kakvi su rrezultati? Molim odmah one koji nemaju što "pametno" za reći neka se ne ubacuju u razgovor. Hvala! [:smije] [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 07 25
Moguće ,no to je samo voda,a ne masnoća,a mineralna te samo napuhuje. Inače sam stalno na dijetama I jedino kaj funkcionira,smanjiti UH(kruh I sl.),vježba,izbaciti gazirano,slatkiše.. Možeš jesti I u pola noći jer bitno je kaj jedeš,a ne kada. Najgore je gladovati,onda se upori metabolizam I tjelo počinje "šparati" masnoću pa onda ništa ni ne gubiš. Od "dijeta" koju znam povremeno prakticirat je mjesečava.kad je mjesečeva mjena onda ne jedeš 24 sata(npr od 11-11 drugi dan) I tada možeš izgubiti do 2kg(tekućine naravno).
2015 07 25
ma ljeto je prava dijeta, kome se bilo šta jede po ovoj vrućini.... [:smije] [:smije]
2015 07 25
[:smije]
2015 07 25
ajme šta više neće izmislit, ja jedem u pol 11 ako treba, i ništa mi se ne lovi. RECEPT za skidanje kila je: prehrana ( nemasno meso, povrće, ugh, voće u kontroliranim količinama), vježbanje tj fizička aktivnost. naravno kolko pojedeš da toliko potrošiš ili više ako je prioritet skidanje kila i gotovo. nema gladovanja, nema živčanjenja, samo promjenit loše u zdrave navike :)
2015 07 25
Kako ste sve pametne koje nikad niste imale viska kila. sandra0605, ja sam to jedenje od 09-17 prakticirala neko vrijeme, i to ti je super jer se ne naklopas navecer, a znas i sama da je najgore navecer jesti. Samo sto ti ne mogu reci da sam samo zbog toga izgubila na kilazi jer izbjegavam kruh, i svaki dan sam na orbitreku. I rezultati su se naravno vidjeli.
2015 07 25
ne, ja sam pametna jer sam imala viška kila i sve dijete su se pokazale nula bodova,dok nisam promjenila životne navike, dok mi vjezbanje 3 puta tjedno nije postala svakodnevica. kad sam shvatila da moje tijelo nije kanta za smeće, kad sam smanjila junk food, počela jesti čistu prehranu i kad sam shvatila da hrana nije jedino veselje u životu, tad su počeli se vidjeti i rezultati, više energije, još više želje i motivacije za istim. sad to isto živim i prenosim drugima. nije problem u kruhu, tj u ugljikohidratima, tak sam i ja brijala nekad, i vjezbala svaki dan u početku, sad vjezbam 3 puta tjedno u teretani, 1 puta bajk, zbog kondicije, nikad manje nisam vjezbala nego sad, al sam se fokusirala na prehranu, da moje tijelo dobije što treba, ali i kolko treba, ne previše,niti premalo, nego točno kolko treba. ugljikohidrati trebaju mozgu, organizam vuče energiju iz njih, proteini trebaju za izgradnju mišićne mase, što više mišične mase, više kalorija se troši, više treba jesti. to sve skupa nije neka nauka, zguglaš, pitaš trenere, stručne ljude koji znaju i svi će reci isto. raznorazne dijete, kreme i sva ostala sranja koje zapad prodaje su čista prevara, svi vode jojo efektu i nezdravi su, znam, pametujem jer sam to sve sama prošla.
2015 07 25
Bullshit!!! Dijeta-nema izgladnjivanja. izbace se ugljikohidrati,sokici, gazirano, secer. Bez tjelovjezbe nista. Jedes u manjim kolicinama vise puta dnevno,jer ako radis kontra zaustavljas metabolizam I tijelo stedi masne stanice. inace samo mast otapa vitamine, pozeljna je ponekad u.manjim kolicinama Svinjetina je masna. rezultati za 3mj.
2015 07 25
nema izgladnjivanja,jesti sve,ali pomalo,u malim kolicinama,i uz to vjezbat,i da vidiiis linijee [:kesi] [:kesi]
2015 07 25
ma nema izbacivanja ugljikohidrata, ili se vi pripremate za bikini fitness natjecanje?? mislim da moja slika govori za sebe: [slika:66b7d32f-c517-4795-95fa-3b969aeca260] tko želi pomoć, ima kakvih pitanja i želi prijedloge, neka mi se javi
2015 07 25
Ja sam natukla kile za vrijeme trudnoce i nakon sto sam se prestala baviti rukometom(nisam bila u braku niti imala dijete). Jedenje navecer me takoder puno deblja, a za vjezbu samo radim neke vjezbe kod kuce dok mali spava, i imam jos uvijek problem s mjehurom (nekontroliranim izlazenjem mokrace) pa ne mogu vjezbati neke teze vjezbe niti ici na javna mjesta. Uz to sve,da i zelim ici vjezbat-ne mogu jer mi nema tko cuvati dijete,a muz mi je cijeli tjedan na putu,dode u petak navecer kuci i ode u nedjelju popodne ili pon na put (vozi kamion) tako da je sve na meni...
2015 07 25
Pazim ja na hranu ali moj metabolizam je usporen, jedem zdravo, izbacila sam kruh,slatko,gricke,gazirane sokove i opcenito sokove,samo pijem vodu i kg i dalje stoje...
2015 07 25
ne funkcionira ti to paženje na hranu. isto je bilo kod mene. kad sam se primila prave prehrane, ne da su kile nestale, sad imam problema sa premalo kila, jer mi se jako metabolizam ubrzao, a nije da imam 22g,već 32 uskoro 33. paziti na prehranu i drzati se čiste i zdrave prehrane nije isto. znaci ovako: imam 6obroka dnevno, svaki obrok mora sadrzavati proteine, ugh i vitamine. od ulja koristim samo maslinovo, meso koje pecem i jedem svaki dan zbog očuvanja mišićne mase i stvaranje dodatne mišićne mase pecem na kapi maslinovog ulja. ovo što si ti nabrojala je pod obavezno, to niti neću spominjati, stvar je u reguliranju one zdrave prehrane, znaci ako je voće zdravo, ne znaci da je ok pojesti dnevno kilu banana i umjesto čokolade pola kg brusnica ili grožđica,i banane i grožđice su pune šećera, sve je u regulaciji količine znaci jedem niskokalorične obroke,ali njih 6 dnevno npr obrok prije doručka mi je 70gr zobenih, grčki jogurt,banana i nektarina nakon toga za 2 h doručak ,danas je bilo ovo: [slika:c39acefb-135e-4dcb-bb8e-d324ce832e9b] 2 cijela jaja, 1 bjelanjak, krastavci, 10 dkg nemasne pureće šunke. jaja pećena na 1kapi maslinovog
2015 07 25
i naravno uz ovaj tanjur,šnita kruha.
2015 07 25
Ako ti je građa tijela genetikom dana, kao i metabolizam..Džaba i vježbanje i dijete [:jezik]
2015 07 25
1 2 3