Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Tema od životne važnosti!!!

Molim vas za pomoć!!! Kako prefarbati žutu blajhanu kosu [:smije] [:smije] [:smije] . Nakon stoljeća zdrave i sjajne smeđe kose, odlučih da sam si dosadna i bacim pramenove. nakon dva dana prefarbam se u srednje smeđe kao da mi ujednači pramenove i ostatak smeđe kose jer se nisam mogla navići na šarenilo, ali ispadnem si presiva. Onda kupim posvjetljivač od Syossa kao da malo ubijem to sivilo, ali ispadne da je riječ o jakom blajhu i pretvorim se u žuto jaje. Zatim naručim od keune neku nijansu perlaste i pepeljaste plave, ali nije puno pomoglo. Silver šampon također ne može izvući svo to žutilo. Sada sam neka zlatna i nikako mi ne paše. Za divno čudo, kosa mi još nije totalno izgorena, dosta sam je mazala kokosovim uljem i nekakvim kremama za kosu. Mislim da imam pravo na zadnji pokušaj [:smije] [:smije] [:smije] . Molim vas da mi preporučite nijansu kojom ću ostati svjetla (ne zelim se vratiti u smeđe kad sam se već toliko potrudila[:smije] , ), ali ne želim biti žuta [:hihot] [:hihot]
2015 08 03
garnier 111 silver ultra blond
2015 08 03
redpearl to bi mi bilo ipak presvjetlo jer nemam takvu put koja bi mi podržala tu boju...
2015 08 03
Ja ti preporučam odlazak frizerki da ona to prepravi.Dosta si potrošila na eksperimente [:smije] .Ja sam ,jednom zgodom,isto tako,na kraju otišla frizerki i sve pet.
2015 08 03
Frizerka me upropastila!!! [:kesi]. Na čokoladno smeđu boju kose je stavila hladne, najsvjetlije pramenove.... Ne želim u salone jer uvijek, bas uvijek budem zrtva njihovog ufuravanja. Na mojoj kosi i glavi frizerke obično iživljavaju neke svoje sulude ideje, tako da se frizera bojim!!! [:boji] . Također, ne podnosim kako brbljaju, to me izluđuje...radije bih da šute i gledaju što mi rade s kosom, ali na takvu još nisam naišla...a sada sam još i u novoj sredini i nemam neke preporuke
2015 08 03
ženo pa kako ti imaš više išta kose obojat nakon toliko toga [:boji] [:sokiran]
2015 08 03
ja san imala plavih pramenova al meni se činilo da je to bilo previše(rezultat odlaska u druge frizerke)pa mi je moja,kad se vratila,to "ubila sa par tamnih i stavila preljev da mi izjednači i na kraju san bila ljepa [:sramezljiv] [:zaljubljen] [:smije] [:hihot]
2015 08 03
Mislim da je jedino rješenje raspitati se i pronaći zaista dobru frizerku, koja radi s dobrim preparatima i kuži svoj posao. Meni je jedna takva spasila kosu (duljine podosta preko ramena), nakon što mi ju je druga upropastila i od tada sam joj "vjerna". Na žalost i ja i frizerka smo u Zagrebu, ali sigurna sam da ćeš naći nekog takvog u Rijeci...
2015 08 03
[:hihot] [:hihot] [:smije] ajme sophiela.... I ja mislim da bi bilo dobro promjenit frizerku ili pitaj u par obližnjih ti salona pa odluči pravilan omjer cjene, kvalitete usluge i njihove dobre recenzije.Ne reagira svaka kosa isto na neki preparat.Evo moja ima neki prirodno crveni pigment i šta god stavila presijava to crveno,i ja bi isto ispala žuta.Bojim se i pomisliti.Još kad si sve to napravila sama svašta se tu pomješalo.Možda da parice uložiš u iskusnog frizera koji će te napraviti jepom [:zaljubljen] baš onako kako si želiš.Teško je ovak napamet išta reći.
2015 08 03
Ja nažalost nisam u Hrvatskoj, inace se mi iz vana uzasavamo ovdasnjih frizera. Živim u Nizozemskoj, pa samo pomislite kako su otkaceni ovdje ljudi, e takve su im i frizure. Kosa mi je jako kratka, nije problem uopce jer se nama sto pretvoriti u slamu. Između bojanja sam je jako dobro hranila preparatima, i živa je, zato kažem da nije problem još jednom se ofarbat. Odlučila sam se za pepeljastu nijansu da ubije žutilo, samo ne znam dali da uzmem nijansu 8.1 ili 9.1 (10 je bijelo plavo, a to ne želim, 9 je jako svjetlo plavo, a 8 svjetlo pmalo, broj iza tocke oznacava ton, a 1 je pepeljasti ton. Javim vam kako je ispalo, ipak sam ja profi, a vidim vi nemate pojma [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:poljubac]
2015 08 03
[:smije] slažem se zato sam i lajkala temu jer će mi sigurno trebati Onda mislim da bi ti mogle dobar savjet dati curke koje se kosu bojaju baš u te pepeljasto plave nijanse.Kosa je spremna,posvjetljena i sad kolko sam shvatila trebaš sam pravu nijansu neke pepeljastije plave a ne kanarinac plave.Nadam se da će ti se javiti iskusne baš u tim nijansama. [:smijesi]
2015 08 03
sophiela čitala sam Danci i stranci knjigu i umirala od smijeha,čula sam kako su jako ekološki osviješteni pa uglavnom od tebe naprave nakazu u frizerskom jer s nekim čudnim bojama bojaju kosu...
2015 08 03
moje mišljenje je da pod hitno trebaš postati religiozna: kupit boju, pomolit se... i nadat se čudu !! [:smije] [:smije] [:place]
2015 08 03
haha...dobro se vi zabavljate, vidim, na mojoj nesreci.... [:smije] [:smije] [:smije]
2015 08 03
ja sam prirodno plava, ali mi je nakon puberteta malo potamnila pa se bojam s garnierom...imam jak crveni pigment i boja mi je super...prva dva tri dana ce ti bit svijetlija, ali onda ovako kao na slici..nemam noviju, ovo je od 5mj, sad se ne bojam zbog sunca i mora, trudna sam i nemam potrebe..inace da pustim sada svoju bila bi mi kao kod moje cure [slika:8d22f2c7-c7f1-4a4a-897f-07c6ab575912]
2015 08 03
1 2