Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prijava!!!!!!!!!!!!!!!

Pa bas sam isla provjeriti, zbilja ima same pozitivne komentare.. ali ocito ni to nije dovoljan pokazatelj necije odgovornosti.. morala bi imati jako dobar razlog zasto joj je toliko dugo trebalo da cura ceka na svoj paket.. [:vrti]
2013 03 22
da vam ja malo objasnim kako takve ostaju 100% pozitivne [:frustriran] korisnica koja me prevarila žalila se adminki pa joj j negativna obrisana a na moje pitanje zašto odgovoreno mi je da se njoj neće natezati sa takvim stvarima [:frustriran] pa tako dotična sad ima opet 100% pozitivnu i čeka novu žrtvu
2013 03 22
Djevojke imam jedno pitanje kupila sam jedne čizmice od cure,ovako pitala sam ju za mjere rekla je da su vel.39 ja sam nato odgovorila da su mi velike da je to veličina sigurno 26 i da meni treba 25-25,5 ali ona me uvjeravala da to nije 26 da je to sigurno 25-25,5 da ona nosi sandale te veličine i da su ove taj manji broj ja sam razmišljala neko vrijeme i hajde pa valjda je to taj manji broj ne bi me preveslala i kontaktiram curu i kupim platim odmah i ona pošalje kad "Šok" ono ne da je veličina 26 već 27.Pošaljem poruku da bih ih ja vratila jer nije ta veličina a ona još me izvrijeđa da nisam normalna da se ja njoj rugam itd.Dali je uredu od mene šta sam tražila povrat to mi se nikad nije dogodilo ja sam uvijek bila za da ako nekome nešto ne odgovara da se može vratiti ili zamjeniti!? [:tuzan] POMOĆ!!!
2013 03 22
Prugac ...jadno je to da ...Ja koliko se sjećam i ova je imala negativnu koju više nema... [:place] [:place]
2013 03 22
prugac mislim da znam na koga misliš :) još sam se iznenadila jer sam vidjela da ima 100% , ja bi joj opet stavila,pa opet nek traži brisanje . one famozne starke ?
2013 03 22
ta tablica veličina, na žalost, nije uvijek vjrodostojna [:tuzan] ..evo, imam pred sobom 'converse' starke i čitam s unutarnje strane jezika: UK 7, cm 25,5 i 'Marte' original: UK 6, EU 39, cm 26 najbolje ipak - metar u ruke!
2013 03 22
Ma da, ipak se najbolje uvjeriti na svoje oci i to na licu mjesta.. [:smijesi] metar u ruke i nema greske.. [:jezik]
2013 03 22
njena karijera je ionako gotova [:smije] jedino ako će joj opet par kolegica ostaviti pozitivne u stilu: ne morate se bojati cura je poštena [:hihot] ubuduće neću dati da se meni briše negativna od takvih osoba pa ću ih ja osobno reklamirati [:smije]
2013 03 22
Znala sam da je pravarantica, a meni je tamo nesto kao pisala !
2013 03 27
Hvala Sunny83,ne samo da me izvrijeđala već i ocjenu promjenila u debelu negativnu koju stvarno nisam zaslužila kao da joj nisam platila na vrijeme,kao da sam največa prevarantica a uvijek gledam i pazim da nekome nešto krivo ne odgovorim, uvijek ako treba više puta izmjerim i budem poštena i onda ovako ispadnem.Nažalost izgubila sam puno povjerenja u ovu stranicu i jer se ocjene mogu mjenjati kako tko želi kako kome paše a to nikako nije fer i uredu, ali dobro od sad ću biti dvostruko opreznija. [:tuzan]
2013 04 02
1 2