Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

NutriBullet sokovnik - iskustva

Ima li koja od vas ovaj sokovnik i kakva su vam iskustva? Unaprijed hvala na odgovorima! :) [slika:5ae42d26-16a1-4e2d-bbf1-4c1184778c64]
2015 08 19
Imam ga ja [:zaljubljen] Obožavam sve vrste voća i povrća, iza mene su godine vegetarijanstva [:jezik] i u trudnoći sam morala početi jesti i meso i sve kako bi sve prolazilo okej i onda smo kupiti NutriBullet [:zaljubljen] Svako jutro predivni smothi-i, sokovi puni vitamina.. jako dobra iskustva, evo upravo sam smiksala banane sad [:zaljubljen] [:zaljubljen] ja mu dajem čistu peticu ! [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 08 19
Hvala, a gdje si ga kupila? Rado bih po nekoj povoljnijoj cijeni. I je li ova zapremnina dovoljna za tipa dvije čaše soka?
2015 08 19
Top Shop dučan, ali ne preko telefona nego osobno taj dučan [:smijesi] Dobila sam čak i popust odmah tako da je bolje direktno otići, a možeš se raspitati gdje ga sve ima oko tebe [:zaljubljen] Da dovoljno je, ima pola litre jedna posudica [:zaljubljen]
2015 08 19
ako ga kupiš nećeš požaliti, ja ga isto imam i stvarno je predobar [:smije] smoothie bude tako fin, napraviš teksturu kakvu hoćeš, ma milina [:kesi] ja sam ga ulovila u Kauflandu na nekoj akciji tako da ga nisam previše ni platila...
2015 08 19
Tnx, još se nećkam, ali svakako bih trebala pričekati neku akciju u TopShopu.
2015 08 19