Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

Vichy Idealia Pro.....može savjet

Ženske drage , trebam savjet. Pojavile su mi se pigmentacijske fleke od sunca po licu,unatoč mazanju sa visokim zaštitnim faktorom [:frustriran] Zanima me da li je koja od vas možda koristila kremicu sa fotke i kakvi su rezultati. Naime,inače koristim Vichy kremice i super su mi , već godinama,a kako imam osjetljivo lice bojim se da mi ova nebi bila možda preagresivna i da mi previše ne isuši kožu jer mi je inače dosta suhljikava [:boji] [slika:ee457c2c-b87a-462d-8d2b-307f4579d4e2]
2015 08 19
dvije rijeci, batali vichy. nomad organic [:sramezljiv]
2015 08 19
E da,zaboravih napisat,inače kupujem u Farmaciji njihove proizvode kad imaju 20% na Vichy,ali mijenjali su stranicu i više ne mogu naći ljekarne koje imaju taj popust pa ako koja zna koju ljekarnu u istočnom dijelu grada [:smijesi] [:poljubac]
2015 08 19
Koja krema cipka i di ih kupim?
2015 08 19
oujea, farmacija rooles po pitanju akcija tjednih, samo vrijedno pratiti i svasta se nadje za posve pitom iznos. ja sam fan avene, bioderma i lrp proizvoda, suha i osjetljiva koza koja njih tolerira bez greske. vichy mi je doktorica rekla da izbjegavam, da ne pitam zasto i ne pokusavam, nego preskocim sve njihovo kad mogu. rekoh dobro. [:smijesi] nomad organic je nick nashe drugarice krpicharke koja mucka kremice samo takve [:zaljubljen] izmedju ostalog i te za pigmentacijske flekitze
2015 08 19
aaaaa....tako reci...našla sam na fejsu stranicu,ali inače ne fejsbučarim,nemam profil [:sramezljiv] Pratila sam i ja dok im je na stranici bio popis akcija,par klikova nađem šta trebam. Vichy kažeš ne valja....hmmmm....istini za volju mislila sam se prebacit na nešto drugo,ali sam nekako lijena tražit dalje,Avene sam i ja koristil davno nekad,Nux je bio okej isto,a u zadnje vrijeme mi koža baš divlja i luduje,valjda menopauza kuca na vrata [:frustriran]
2015 08 19
Idealiu ne preporucam i sama sam ju imala i nista. Za to sam cula jedino domace mjesavine omazu, nisam sigurna u recept ali ide ocat, limun, sol tako nekako. A od Vichyja jedino Liftactiv crema mi je odlicna, i kao podloga za puder i za lice bore i pore.
2015 08 19
cipelitza -gdje mogu naći te kreme imam i ja pjege po licu ? [:place]
2015 08 19
Eto harpo ja godinama koristim Vichy i super mi je , od kremica,gelova pa čak i njihov puder,ali probat ću sa ovim prirodnim kremicama jer mi je lice u zadnje vrijeme koma,čas prištići,čas perutanje,pa crvenilo,pripisivala sam to godinama i promjeni u koju očito lagano ulazim,hormoni divljaju itd...,ali bit će da je vrijeme za nešto drugo. Ova cura ima super stvarčice po super cijenama tako da Vichy by by [:smije]
2015 08 19