Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Svi medicinske struke, molim pomoć!

Bok cure, ovako.. Prošle god sam upisala prekvalifikaciju za farmaceutskog tehničara, dala sam sve ispite i sada slijedi pisanje završnog rada... Tema mi je: izrada sirupa toplim putem - prikaz izrade sirupa trputca. Nije zahvalna tema, ali s obzirom da nisam bila u mogućnosti doći ranije i odabrati temu, mogu biti sretna što je ova uopće ostala kao neka normalna.. Tražim vašu pomoć pri pisanju... Ako itko ima nekakvu literaturu ili nešto da mi slika/skenira ili nešto da mogu pisati... Na netu ima jaako malo o tome, a ja moram napisati 20-25 stranica.. S time da literaturu nemam nikakvu i ne znam gdje bi ju uopće tražila.. Ili ako je netko imao sličnu temu da mi pošalje svoj rad da imam neku smjernicu u pisanju. Hvala svima unaprijed. [:smijesi] [:poljubac]
2015 08 23
Prepun net. Udri u gugl "izrada sirupa od trputca". Poglavlje 1 ti moze bit o trputcu. Lagano usmjeris ka djelovanju/ucincima na zdravlje i razbacas se s nekoliko recepata za izradu istog....rad pise sam sebe
2015 08 23
Da sam našla nebi vas pitala ovdje... na sve što sam ukucala u google mi izbacuje glupave postove sa coolinarke i foruma.. nema nigdje ničega da se dotiče farmacije...
2015 08 23
Oprosti sto sam ti odgovorila na pitanje. [:sramezljiv]
2015 08 23
Nisam htjela ispasti bezobrazna iako je tako ispalo hh Ne, stvarno, to na netu mi nije dovoljno, zapravo, to je ništa [:vrti]
2015 08 23
A zašto mentora ne pitaš za smjernice i literaturu? Možda literatura na engleskom?
2015 08 23
Prvo sam se željela sama malo potrudit i potražiti, ali nisam uspjela... Sad sam pitala vas.. ako ne nađem ništa, naravno da ću pitati mentora.
2015 08 23
Odeš u knjižnicu na "studentski odjel" i tražiš knjige,primjer iz botanike,biologije i sl.
2015 08 23
Pa na stranice prozvodjaca sirupa od trputca...i tako..
2015 08 23
Ili još jednostavnije, sama napraviš sirup i objasniš svojim riječima.
2015 08 23
nije uvijek dovoljno upisati u google i dobit sve na gotovo hehe [:hihot] a di su medicinske baze podataka, ebsco, medline? svatko ove struke ima svoju sifru i mail za pretrazivanje clanaka i knjiga..hehe kako bi rekli profesori to je nasa biblija [:hihot] nemoguce da bas nista tamo nisi nasla.. lijepo ti le cipelitza rekla kako da zapocnes i definiras rad, lako ona kada imas nesto ''opipljivo'' doci mentoru i kazes gdje si zapela i u cemu je problem [:smijesi]
2015 08 23
pronađi neke knjige o ljekovitom bilju u knjižnicama...odeš u ljekarnu i razgovaraš sa farmaceutom o djelovanju spomenute biljke i već imaš nešto [:kesi]
2015 08 23
Neno, mislila sam da se podrazumijeva da guglanjem dolazimo i do potrebne literature. I do strucnih stranica koje su se pozabavile odredjenom temom navodeci svoje izvore. Fakat sam mislila da se podrazumijeva. Al nije me skuzila [:sramezljiv]
2015 08 23
knjižnica?
2015 08 23
Knjižničari se danas najbolje snalaze na internetu jer svaki dan dobiju n upita studenata da im nešto pronađu za referate, seminare, završne, diplomske, eseje, itd. Ja bih pitala knjižničare na tvom mjestu [:smijesi]
2015 08 24