Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Vreča robe za popust...gdje?

Ima li jos neki ducan osim h&m-a ovakvu akciju i ako ima koliki popust nude za vrečicu polovne robe, te odnosi li se popust kao u h&m-u samo na jedan artikal ili za cjelokupnu kupnju? Ako netko zna... Hvala! [:zaljubljen]
2015 08 26
hm to nudi gdje? bila sam jucer u hm nisam nista takvog vidjela?
2015 08 26
Ubrzo i kod mene h&m, [:zaljubljen] jer u dbk doista nema nekog izbora trgovina [:vrti]
2015 08 26
Popust u h&m-u se odnosi samo na jedan artikl. može se donijeti max. 2 vrečice po osobi i onda dobiješ 2 popusta od 15%. za druge dućane ne znam, nisam čula ni za jedan drugi da uzima. leoni - to na blagajnu doneseš i zamijeniš za popuste. :)
2015 08 26
mislim da se na svaka tri predmeta dobiva kupon za popust. mislim [:sramezljiv]
2015 08 26
Za takve postoji ona izreka "misliti je drek znati". To što si napisala je vrijedilo - prije. Ovo za tri predmeta. Napisala je krpičarka iznad tebe kako stvari stoje sad.
2015 08 26
napisala sam da se na svaka tri predmeta dobiva popust. da ti prevedem - vrecicom se do pred nesto mjeseci smatralo minimalno tri odjevna predmeta (moze ih biti vise, ali to je tada bio minimum). napisala sam dvaput da "mislim", dakle da se mozda stogod promijenilo. sto se tice toga da se popust odnosi na kupovinu jednog predmeta nisam napisala nista. to se podrazumijeva. s tom naravi se neš nikad udat [:poljubac] ma sta udat, ni procitat sto pise onako kako pise [:smije]
2015 08 26
Konzum otkupljuje tekstil, 50 lp po kg.
2015 08 26
Vezano za H&M Kako vrecicu? Da li ima odreden broj majica ili cega vec da se donese ili na kg? [:hihot]
2015 08 26
ovu zimu meni blagajnice rekle minimalno tri predmeta se smatraju dovoljnima za kupon za kupit jedan. donijela sam sve u jednoj vrecici, al su mi dali po 1 kupon za svaka tri predmeta. [:smijesi]
2015 08 26
a jel svi h&m ducani ili neki odredeni? [:smijesi] [:smijesi]
2015 08 26
ma ovo za konzum znam (ne isplati se osim ak imaš hrpetinu prnja) i za h/m znam, mislila sam ako netko možda ima informaciju da ima još neki dučan takvu akciju...
2015 08 26
tražila sam ja temu o tome, ali opet se radi o h&m-u, a mene interesira dal zna netko dal ima još negdje takva akcija osim u h&m [:smijesi]
2015 08 26