Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Casica razgovora

Bok curke, ispricavam se sto pisem s fejk profila, ali molim za malo razumijevanja jer zaista ne bih htjela da me netko ovdje prepozna. Naime, nakon prekida veze nalazim se na svojevrsnoj raskrsnici u zivotu i ne znam sto uciniti... Nemam prijateljicu s kojom bih sjela i popricala, a nemam nikog drugog tko bi mi pomogao... Nadam se da medju vama postoji dobra dusa koja bi me saslusala i mozda uputila [:sramezljiv] Jos jednom se ispricavam, znam da ima i pametnijih tema [:sramezljiv]
2015 08 26
A, u čemu je problem? :)
2015 08 26
Ma ne znam odakle da pocnem [:place] Stvar je u tome da smo zivjeli zajedno, planirali zajednicku buducnost da bi se sad sve raspalo u sekundi... Previse tog mi je na umu [:vrti]
2015 08 26
Hocu reci, ako netko ima volje za razgovor u inboxu, bila bih iznimno zahvalna [:zaljubljen]
2015 08 26
Ajme ženskica draga....dok nije bolesti il ne daj Bože netko umro ,sve je ostalo podnošljivo. Vjerujem da ti sad sve zgleda crno i nemaš pojma kud i kak dalje , al jednog ćeš dana shvatiti da se upravo tak i trebalo i desiti. Nemoj sad slučajno padati u depresiju...trgni se...kreni naprijed...radi ono kaj voliš , okruži se ljudima koji te vole i čine te sretnom. Sretnoo.. [:smijesi]
2015 08 26
Liza92 žao mi je, trenutačno to ne mogu. Ne bih željela otići usred razgovora. Vjerujem da će se naći dežurne dobre dušice. [:zaljubljen] Sve se neprestano mijenja, moramo se prilagoditi. Imam zgodni citat, nije da će ti to pomoći, samo kao smjernica...„Dvoje se voli samo ako su sposobni da žive jedno bez drugog, a izabrali su da žive zajedno“. Sretno :)
2015 08 26
Hvala curke [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 08 26
ComeStai, tako dobar citat, iako nisam prije čula za njega, život me naučio da je istina. Ja sam bila u, kako ja to nazivam, "ne-mogu-bez-tebe" vezi. To nikako nije dobra veza. Svakako da se može bez druge osobe i svatko tko misli da ne bi mogao tovari si probleme na vrat.... jednom kad shvatiš baš to, da je dobra veza kad si svjestan da bez te osobe možeš, ali ne želiš, onda pred sobom imaš lijepu budućnost.
2015 08 26
Problem je sto ja zapravo nisam takva da mislim da ne mogu bez njega. Za mene su uvijek govorili da sam ja sama sebi dovoljna, sto zapravo moze zvucati sebicno. Boli me sto on nakon svega sto smo imali i prozivjeli, nakon svih planova, tek tako prekida vezu... Uz njega sam se uvijek osjecala posebno, a sad imam osjecaj da bi isto ponovio s bilo kojom drugom. Jednostavno ne razumijem [:vrti] Ovo sto se izmedju nas dogadja je komplicirano i zapravo nikako sebi ne mogu objasniti zasto sam si to uopce dopustila [:znoji]
2015 08 26
ako ti nije bed odgovoriti-koliko imaš godina? Sonja
2015 08 26
Nikad u potpunosti ne možemo razumjeti druge, jedino što možeš je raditi na sebi. Znatiželja i propitivanje su prirodni i naravno da bi željela znati kad je i gdje pošlo krivo, ali je pitanje zna li i on. Nije je li s druge strane korektna odluka da ako je nestalo onoga što vezu čini da ju se napusti, a ne da te vara? Kad nešto izgubimo prolazimo kroz nekoliko faza, mislim da u fazi ljutnje najmanje vidimo, ali se zato očistimo od emocija koje su se nakupile. Nakon toga ide neizbježna tuga...I onda početak, početak nečeg novog. Hoće li on imati ili ne imati nekog posebnog nije na tebi. Vjerujem da to sad boli, ali i ti zaslužuješ nekog posebnog. Ako to nisi njemu, budi sebi, a onda i nekom drugom. Daj sebi priliku za ljubav. [:smijesi] Možda se više bojiš budućnosti u koju ideš sama nego što te boli prekid. Razmisli zašto ti prekid teško pada. Razlozi su brojni... [:smijesi]
2015 08 26
ComeStai- u potpunosti si u pravu. Ja sam s neke strane svjesna svega, ali nekako ne razumijem njegove postupke. Prije nekoliko mjeseci je izgubio posao i znam da mu je zbog toga jako tesko, ali cini mi se da ne razumije koliko me povrijedio... Tek sad vidim koliko je sebican (ne samo zbog gubitka posla), vec zbog svega sto mi je priustio.
2015 08 26
U istoj sam situaciji kao ti, vidim da si iz Zagreba, ali bar možemo popričati u inbox-u ako želiš ;)
2015 08 26
Sonja - tek sam krocila u dvadesete, ali djelujem kao da mi je vec 30 [:hihot] on je 4 godine stariji, ali daleko nezreliji...
2015 08 26
nefertiri PUT KOJIM RJEĐE SE IDE, M.Scott Peck iz te knjige je navedeni citat. Već ju drugi puta danas spominjem. [:smijesi] Isplati se pročitati. Dobila na preporuku dr. [:smijesi] Liza92, pokušaj i ti. Možda pomogne. [:smijesi]
2015 08 26
1 2