Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Čarobne pilule

taman smo se ponadali da se sanjch ''odjavila odavde'' kad ona nastavlja ''dijeliti pametne savjete'' svima nama neukima [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 09 21
Ne bih navodila imena, ali ako si imalo upućena znala bi za njih, a isto tako i za teoriju kako su ugljikodidrati tijelu najmanje potrebni, nikad se ne treba iskljucivati u cijelosti, ali svakako trebaju biti zastupljeni u puno manjoj količini no što jesu. Sve potrebno organizam dobije iz mesa, odnosno proteina, zdravih masti i povrća, koje je poželjan ugljikohidrat, a pored toga to je i ono što će nas činiti fit, popularno rečeno. Jedna od najučinkovitijih dijeta je ketogena dijeta, koja je zapravo u nešto blažoj verziji ono kako bi se trebali hraniti i tada ne bi bilo problema sa tolikim viškovima i borbama s kilogramima. Kajgana i pureća prsa za doručak, a ne kojekave pahuljice i integralni tostevi s marmeladama bez šećera su put ka uspjehu. Bojim se da netko drugi ovdje ima kriva uvjerenja i cita po krivim stranicama. ;)
2015 09 22
isusek celinez , ti si kontradiktorna od onog što govoriš i pišeš,sad jedno pa drugo, na kraju dođe na moje. ketogena dijeta, da dijeta, ali tko može biti na toj dijeti cijeli život, živit tu dijetu? ja ne govorim o tome, već o zdravom i održivom načinu života, ti si samo jedna od onih koji briju da znaju i to je to, stvarno mi se ne da trudit objašnjavat više. ak ti možeš živjet bez ugljikohidrata, samo daj i sretno s time ! nena56, ja sam se javila jer sam prozvana, ne kažem da sam najpametnija, ali moji rezultati govore za mene i sigurno da mogu dat par dobrih savjeta, naravno onima koji žele čuti, al takvih je malo, jer da ih ima više ne bi toliko bilo masnih, celulitnih, pretilih i sl ljudi koji vjeruju u rezultate na brzinu i preko noći bez mjenjanja životnih navika. tak mi svejedno s cime se vi svi hranite, kaj se mene tiče možete živjeti na štapićima, whatever. kako god, sretno svima u skidanju kila ! pozz
2015 09 22
sanjich opet se pozivas na svoje promjene i sto si ti ostvarila..nitko tu ne govori o celulitu i kako ti kazes ''masnim ljudima'' vec o bolesnim ljudima s ozbiljnim problemima. tvoje stavove o prehrani necu komentirat jer si ocito ti jedina u svojoj glavi u pravu,a sve mi u krivu. malo se zamisli nad tim? i prestani koristit takve pogrdne izraze za ljude koji su se ovdje javili s ozbiljnim pitanjima o svojim problemima i mi smo tebe mogle nazvat recimo ''glupom'' jer si u krivu,a nitko te nije izravno vrijeđao. oprosti ali mislim da bi se zaista trebala ''odjaviti odavde''
2015 09 22
Tablete za mršavljenje - acaiberry900.lv Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.
2023 09 19
1 2 3 4 5