Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Ucenicke uniforme??

Ajmo curke, bas me zanima [:hihot] .. Jeste za ucenicke uniforme? Meni je to fenomenalno [:smijesi]
2015 09 03
I meni je to super [:kesi]
2015 09 03
i ja sam za. po svim skolama uvesti
2015 09 03
odlicna stvar, da nam pretvore djecu u sluge kao sjeverna koreja
2015 09 03
Meni su genijalne! Joj, zašto nisam opet u osnovnoj školi [:smije]
2015 09 03
Tako bi se bar znalo kako se oblaci za skolu i nebi se znalo tko ima kolko para nego bi svi bili jednaki [:zaljubljen]
2015 09 03
ne nose te uniforme jednako odjevanje,u tome ima puno vise,procitajte malo po netu sta uniformiranje donosi
2015 09 03
Teorije zavjere uvijek postoje [:smijesi]
2015 09 03
haha [:kesi] nisam za oskudno odjevene djevojcice u 7.-8.razredu ali n treba biti uniforma da se tako nesto sredi i u krajnjem slucaju ako se vec krece unifomirati po skolama-nek krenu od ucitelja
2015 09 03
tako je @Chinchilla [:smijesi]
2015 09 03
podržavam! mislim, uvijek će se znati ko ima više para a ko manje, ali barem na 'prvi dojam' će svi imati iste šanse. znam po sebi, promijenila sam 6x srednju i osnovnu (radi selidba) i tada sam bila u fazi gotičarke, ofc kada bi god došla igdje bila sam izopčenik jer eto nisam imala ni mk torbu, niti bijele starke [:jezik]
2015 09 03
Pa ne smiju oskudno biti odjeveni ni u srednjoj skoli ni faksu..ako te vec doma nisu naucili kodeks oblacenja onda bi skola trebala biti ta koja ce te nauciti.. Kad sam bila u srednjoj cura dolazila u prozirnim tajicama koje si je navukla da me prostis do grla, naravno bez gaca, sa svim svojim reproduktivnim organima na izvolte..onda je isto znala doci u haljinama koje imaju manje materijala nego moje carape, opet sve na izvolte..degutantno vidjeti bilo gdje a kamoli ne u skoli.. Ja se nisam usudila doci u skolu u majici bez rukava a komoli u necem kaj mi ne pokrije ni osnovne stvari [:frustriran]
2015 09 03
Glupost. Time nece svi biti jednaki jer ce se imovinsko stanje vidjeti po drugik stvarima - torbama, satovima, automobilu kad roditelji dodju po dijete itd. Umjesto da se necije siromastvo zataškava, treba nauciti djecu da se drugima ne smiju zbog njega....
2015 09 03
Osim toga, takozvano jeftino rjesenje njie bas jeftino.
2015 09 03
Kazu nece vise biti ruganja na temelju oblacenja, mozda nece ali ce svejedno biti ruganja na temelju izgleda, na temelju frizure, sminke , ponasanja cega sve ne.... Dica uvik nadu 100000 stvari za narugati se tako da ne virujem da ce to nesto pomoci. Dovoljno je da ne razmisljas kao vecina u razredu i eto , izmaltretirat ce te [:sramezljiv]
2015 09 03
1 2