Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Veganstvo i iskustva

Drage moje zene, majke, vjerujem da ovdje ima veganki mozda u manjem postotku, ali svakako cu pokrenuti temu radi iskustva... Naime, imam 28 godina, i jos uvijek sam u lotrazi za savrsenom i ujedno pravilnom prehranom, ustanovila sam da i svaka kuhana i preradena hrana stvara napuhanost,bezvoljnost i tromost, odlucila sam poceti s ovim oblikom sirove prehrane , tek sam u pocetcima ali mogu vam reci da sam procvjetala..al doslovno.... molila bi istomisljenike i curke koje su u veganstvu duze vrijeme, za neke savjete o recepticima, stranicama..... hvala vam...... healty girl
2015 09 06
Nisam veganka,no na fejsu imaš grupu veganska prehrana,imaju puno recepata
2015 09 06
tnx [:poljubac]
2015 09 06
Ja sam par mjeseci bila na vegetarijanskoj, zbog zdravlja - niti mi se zdravlje popravilo, baš nasuprot, niti sam "procvjetala" nego završila u bolnici, opet... Nisu svi ljudi za tu prehranu, nekome treba meso... pogledaj si što ti kaže tvoja krvna grupa, jer za svaku se preporuča druga prehrana. Mislim da je za A grupu vegetarijanska.... ali pogledaj ako te zanima. Uglavnom, ja znam da sam mesojed. [:kesi]
2015 09 06
Kužim vegetarijansku prehranu i meso jedem u minim. količinama,ali vegani ne jedu ni jaja ni mliječne proizvode,a ja bez toga ne bih mogla.
2015 09 06
Leslie možeš mi dat primjer kako jedeš? Ja već neko vrijeme želim prijeći na sirovu hranu ali nemam ideje...
2015 09 06