Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Tetoviranje

Kakva su vasa iskustva sa tetoviranjem? Jako bi se volila tetovirat,rimski datum od brata,al imam inace dosta njeznu kosu i osjetljivu,pa sad..malo me zato jedino trta. [:vrti]
2015 09 07
Ne kosu,nego kozu* hahah
2015 09 07
moja iskustva su odlicna..nisam pozalila
2015 09 07
ja imam 3 i nisam požalila ni jednu... naravno sve su manje-vise male... imam i ja osjetljivu kožu al nisam imala reakcije zato što nisam tetovirala u boji... kazu da boja u tinti pravi reakcije
2015 09 07
ne brini, za male tetovaže nemaš frke, ja ih imam devet..kratko traje i nema baš nikakve reakcije poslije (osim, naravno, same rane-tetovaže- o kojoj se propisno trebaš brinuti) [:smijesi] go for it! [:smijesi]
2015 09 07
Ja bih isto htjela ali me strah. Ne znam dal boli?
2015 09 07
Imam i ja osjetljivu kožu...Ali osjetljivost kože ne utječe na razinu boli.Imam tri tetovaže. Od te tri jedna je veća,i u boji je.Jedino mi je malo sukrvice bilo kad je tek počeo tetovirat (ali to ovisi i dal si jela prije tetoviranja,dal si neispavana,mamurna, itd.),a ne toliko o osjetljivosti kože.I dal je tetovaža u boji ili ne nema veze s ikakvim reakcijama?Jer tinta u boji stavlja se iglom pod kožu na skroz isti način kao crna tinta... Cure imaju duplo veći prag boli nego muškarci kao prvo,.Kao drugo,nemoj ić dok si u pms-u,bolit će mrvu jače. [:smije] Al to zapravo ni nije bol,nego ugodno peckanje.Više me "boli" depilacija neg tetoviranje....
2015 09 07
Meni nitko ne vjeruje kad to kažem,eto ,aleluja [:smije] [:smije] [:smije] Imam tetoviranu unutrasnju stranu usnice,na rebrima,i leđa.I guess what- Preživila sam,i ti ćes fashionfrikk [:zaljubljen] [:zaljubljen] Imat ćeš neku slatku tremu kad ćeš doć u studio,bit će te frka neću lagat,ali nije ti to takva bol kakvu si ti zamišljaš..Ugodno peckanje,ništa više.Btw koji dio tijela ćeš bockati?Rebra koliko sam čula do sada iz iskustva ipak malo više osjetiš kad tetovira nego neke ostale dijelove tijela.
2015 09 07
Dolipoli kako je na usni bilo? ti si držala usta on tetovirao ili [:smije] to mi je baš super misto
2015 09 07
tak nekak,jer je njoj nezgodno bilo drzat jednom rukom masinicu za tetoviranje a drugom rukom nategnut usnicu da bude ok..a i malo mi je slina kapala pa je ona to morala svako malo brisat haha...a ono..ne boli malo pecka al duplo manje nego ostala dva mjesta,iako ti to zujanje ispod nosa stvara filing kao da ti je poveci bumbar zazujao ispod nosa [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 09 07
ali morala sam jos dva puta ici "podebljat" tintu jer to drugacije zarasta i prima se tinta ,radi sline i samog mjesta ..zato to ne radi bas svaki studio..jer ima debila kaj krive tattoo artista ak im se izlize,a to je stvarno stvar srece kak ce ti se tinta primit na tom mjestu.ja imam 3 god i ok mi je nakon ta tri ponavljanja..
2015 09 07
Dobra večer :) unaprijed se ispričavam ako smetam, ali užasno mi je potreban savjet. Imam 18 godina i htjela bih se tetovirat, odnosno napravit jednu tetovažu na gornjem dijelu leđa između lopatica, malo ispod vrata :D ehh, ali imam problem.Inače sam jako osjetljiva na bilo kakvu vrstu boli i znala sam se onesvijestit nekolicinu puta prilikom običnog cijepljenja. Sad me to jako muči, ne želim se osramotit i onesvijestit pred ženom dok me tetovira hahaha pa bih Vas molila ako mi možda možete dati kakav savjet o tome, kako ne reagirati na tu bol i kako se jednostavno pripremiti na bol. Znam da nije tako strašno, ali eto, baš mi to jako udara na psihu :/ Hvala :D :")
2016 03 06