Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Debela djevojka sam ja, pa šta?

Idem ulicom guza se njiše uvučem stomak jedva se diše idem ulicom provod me čeka na starom mestu ima žurka neka stižem na parti galama se čuje tražim tvoj pogled, evo ga tu je prilazim tebi i pitam šta ima a oko mog srca caruje zima Jer debela devojka sam ja pa šta al mogu ti dati što malo koja zna debela devojka sam ja aha uzmi il ostavi jer nema drugog pokušaja ________________________________________ Ajmo cure, kolko nas je debelih? Utješite me i nemojte da ispadne da sam jedina. [:smije] Uglavnom, krenula sam u teretanu danas i sva sam waaaaaaaa. [:kesi] Opako pazim na prehranu. I tako to... nadam se da će rezultati pokazat svoje kroz neko vrijeme. [:zaljubljen] ________________ Savjeti? Prijedlozi? I ono najbitnije.... međusobno kukanje? [:hihot] Pozdraf! [:poljubac]
2015 09 07
I deblje su se udale! Uvijek ima nade! [:smije]
2015 09 07
Hvala, hvala. Odmah mi je lakše. [:smije]
2015 09 07
A jesam se nasmijala uz pjesmu [:smije]
2015 09 07
Prvenstveno i je smiješna, mislim da su si oni ok. [:smije]
2015 09 07
Ja sam teška kategorija, 80 kg plus...yeah!! A do prije par godina sam bila oko 68 , lijepo i skladno građena, a sad talasam... [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 09 07
Ja sam do prije 1,5 god imala 115 kg da,da a visoka 172!!!! Sas imam 72!!! Neubijaj psihu,sa kilama jer ih tako neces skinuti nikada !!neopterecuj se s njima!!ti si lijepa!!!ja sam ovako voce,voce gomila voca!!!kruh izbacila,tjesteninu izbacila,smanjila slatko( svekrvi zabranila da dolazi na vrata s tim)!!! I preferirala piletinu!!!ali i dalje sam jela pomes,pohanu piletinu,ali svaki dan pjesacila na posao 5 km tamo tako i nazad,vozila bicikli!!evo ja sam tako skinula!!i iskreno topile su se da sam se iznenadila kad bih stala na vagu!sretno
2015 09 08
ja sam došla samo dati podršku vježbanju! samo naprijed, bit će rezultata [:smijesi]
2015 09 08
+1 .. [:smijesi]
2015 09 08
imaš grupu motivacija za trening :) maladusa881, samo klopanje voća i nije nešto, naročito zbog šećera u voću, regulirana prehrana + vjezbanje je ključ uspjeha. piletina da! pečena na kapi ulja, a NIKAKO POHANA i NE POMFRI!! đabe vjezbanje i sve ako se tako dalje hraniš, vjeruj mi, been there done that! i nekome tko se trudi skinuti kile nemoj takvo što predlagati!
2015 09 08
manje papati definitivno ja sam trenutno na jednom dnevnom obroku i to manja porcija,(oduševile me stvari iz woka)stani kad ti je najslađe i najfinije [:jezik] ništa frigano,nikakvo duboko ulje,ništa slatko,ostalo voće i tekućina-vježba,bicikl,plivanje i prepolovih se.izbacih kruh samo ako baš moram tek tajko da se zavaram.Samo ustrajno i nakon mjesec dana ćeš se riješiti velikih krpica.
2015 09 08
Evo još jedne, pa tijelo ako dobiva 1 obrok dnevno, zbog "straha" tko zna kad će opet dobiti (da se tako izrazim) sve što se unese u tom jednom obroku sve skladišti... znaci regulirana prehrana znaci jesti VIŠE manjih obroka, tipa 5 i niskokaloričnih ovo 1 obrok dnevno je kratkog vijeka, koji se kad tad vrati u obliku jojo efekta
2015 09 08
slazem se sa sanjch u potpunosti! ja jedem 5 obroka dnevno, naravno manjih porcija i zdrave prehrane i vjezbam i kile idu dolje! i ako jednog dana prestanem, ne moram se brinut za jojo efekt..
2015 09 08
Stellica02, hvala! ma nećeš prestati, to ti uđe u naviku, bolje se osjećaš i to je najbolje za tijelo, kad to jednom osjetiš, jednostavno se neće čovjek vratiti na staro :) [:kesi]
2015 09 08
Ooo, hvala na savjetima, definitivno ću uzet neke u obzir. [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 09 08
1 2