Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

*Kako kreirati svoju vlastitu poruku svijetu?*

Kako napraviti: Ja, (1), poučena (2), poručujem svima da (3) jer (4). Shvatila sam da su stvari ozbiljne kad sam išla doma nakon (5) i srela (6) kako (7). Odsada (8) i (9). Otputovat ću (10) i osvetit ću se svima jer su (11). Molim vas da (12). 1) Boja kose smeđa ---> psihološki nestabilna sredozemna medvjedica crna ----> glupasta narcisoidna patka za kupanje plava ----> perverzna psihopatkinja opsjednuta mravima crvena ----> sarkastična kokoš dlakavih nogu drugo -----> brkata feministica 2) Boja majice. crna ----> obavljanjem nužde čudnovatog kljunaša crvena ---> predsjednikovim čupavim obrvama roza ----> pranjem zubi susjedovog krokodila žuta ----> baletnom operom koju sam gledala u Bukureštu plava -----> presvlačenjem gmazova s uzorkom -----> 321. epizodom Hannah Montane zelena -----> brigom mame pande za svoju djecu 3) Boja čarapa. šarena ---> da se drže dalje od mene plava ------> da se objese punjačem za mobitel roza ------> da se skinu goli crvena -----> da se popnu na Mount Everest crna -----> da igraju Guitar Hero zelena -----> da SPACE SHUTTLE-om pođu na Mjesec žuta ----> da promijene donje rublje drugo ----> da odmah prdnu 4) Mjesec rođenja 1/2/3 ----> skidam omot boce Fante 4/5/6 ----> ja pijem koka kolu ziro 7/8/9 ----> imam seksualne maštarije o Jonas Brothersima 10/11/12 ----> mi se riga od Britney Spears 5) Dan rođenja 1/2/3/4/5/6 ----> burne noći u bordelu 7/8/9/10/11/12 ----> gozbe prženim jeguljama u Pekingu 13/14/15/16/17/18/19 ----> posjeta scijentološkoj crkvi 20/21/22/23/24/25 ----> plovidbe Mrtvim morem 26/27/28/29/30/31 ----> ekspedicije na Kilimandžaro 6) Naj vrsta glazbe rock/punk/metal ----> časnu sestru pop ----> beskućnika techno -----> Brada i Angelinu narodnjaci ----> Lepu Brenu sve što se sluša ----> profesoricu iz matematike 7) Naj piće. Kola ----> jede Whiskas Fanta -----> kopa nos Juice -----> namješta grudnjak Voda ----> popravlja kontaktne leće
2015 09 12
8) Naj nakit. narukvica ----> perem zube lovorovim listom ogrlica -----> pijem samo preporučene lijekove prsten ----> kakam u gaće samo jednom dnevno sve navedeno -----> idem na odvikavanje 9) Naj odjevni predmet. bilo kakva majica ------> grizem nokte na nogama trapke -----> pravim papirnate avione starke -----> jedem samo sojine klice u wasabi sosu jakna ----> rigam u tutu 10) Najdraži predmet. hrvatski ----> u Kataloniju na tečaj Esperanto jezika. matka -----> u Jeruzalem za Isusom tjelesni/likovni -----> u svijet mašte s Petrom Panom tehnički ----> u Portugal ne bi li naletjela na C.Ronalda nijedan ----> na Ognjenu Zemlju slušati koncert Gustafa 11) Početno slovo imena. A/B/D----> me kao dijete hranili kukcima R/C/S/T ----> su me bacili u polje tulipana M/N/O ---> su me tjerali da jedem luk E/I/F/P ----> su me ostavili da sama gulim krumpir ostalo ----> su pošli u Nigdjezemsku bez mene 12) Boja očiju. smeđa ----> u moje ime pozdravite Dalaj Lamu plava ----> za mene skuhate majčinu dušicu zelena ----> skinete prljavo donje rublje siva ----> mi Venišem operete mrlju od kave crna ----> mi vratite skorijenjenu slinu iz nosa 13) Boja donjeg rublja. bijela -----> sve najgore na putu za Texas crna ----> Želim natrag svoje umjetne nokte šareno ----> sretno na vjenčanju drugo ----> zauvijek predana
2015 09 12
[:smije] [:smije]
2015 09 12
Ja, perverzna psihopatkinja opsjednuta mravima, poučena obavljanjem nužde čudnovatog kljunaša, poručujem svima da da se skinu goli jer imam seksualne maštarije o Johnas Brothersima. Shvatila sam da su stvari ozbiljne kad sam išla doma nakon ekspedicije na Kilimandžaro i srela profesoricu iz matematike kako jede Whiskas. Odsada idem na odvikavanje i pravim papirnate avione. Otputovat ću u Kataloniju na tečaj Esperanto jezika i osvetit ću se svima jer su me tjerali da jedem luk. Molim vas da za mene skuhate majčinu dušicu. Želim natrag svoje umjetne nokte, Marina.
2015 09 12
Ja, psihološki nestabilna sredozemna medvjedica, poučena pranjem zubi susjedovog krokodila, poručujem svima da se skinu goli jer imam seksualne maštarije o Jonas Brothersima. Shvatila sam da su stvari ozbiljne kad sam išla doma nakon burne noći u bordelu i srela časnu sestru kako namješta grudnjak. Odsada kakam u gaće samo jednom dnevno i grizem nokte na nogama. Otputovat ću u Kataloniju na tečaj Esperanto jezika i osvetit ću se svima jer su me kao dijete hranili kukcima. Molim Vas da u moje ime pozdravite Dalaj Lamu. Sve najgore na putu za Texas ! [:zaljubljen]
2015 09 12
Kraljice!!!!!
2015 09 12
[:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 09 12
Ja sarkastična kokoš dlakavih nogu ,poučena presvlačenjem gmazova,poručujem svima da se objese punjačem za mobitel jer imam seksualne maštarije o Jonas Brothersima.Shvatila sam da su stvari ozbiljne kad sam išla doma nakon burne noći u bordelu i srela časnu sestru kako kopa nos.Odsada pijem samo preporučene lijekove i pravim papirnate avione.Otputovat ću u Jeruzalem za Isusom i osvetit ću se svima jer su me bacili u polje tulipana.Molim vas da skinete prljavo donje rublje.Želim natrag svoje umjetne nokte!
2015 09 12
Ja brkata feministica poučena predsjednikovim čupavim obrvama poručujem svima da da promijene donje rublje jer imam seksualne maštarije o Jonas Brothersima. Shvatila sam da su stvari ozbiljne kad sam došla doma nakon gozbe prženim jeguljama u Pekingu i srela časnu sestru kako jede Whiskas. Odsada perem zube lovorovim listom i pravim papirnate avione. Otputovat ću u u svijet mašte s Petrom Panom i osvetit ću se svima jer su me tjerali da jedem luk. Molim vas da za mene skuhate majčinu dušicu.Zauvijek predana Maja. [:smije] [:smije]
2015 09 12
hahahha, super ste cure [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 09 12
Ja psihološki nestabilna sredozemna medvjedica poučena 321. epizodom Hannah Montane, poručujem svima da odmah prdnu jer ja pijem koka kolu ziro. Shvatila sam da su stvari ozbiljne kad sam išla doma nakon posjeta scijentološkoj crkvi i srela časnu sestru kako namješta grudnjak. Odsada kakam u gaće samo jednom dnevno i rigam u tutu. Otputovat ću u Kataloniju na tečaj Esperanto jezika i osvetit ću se svima jer su me kao dijete hranili kukcima. Molim vas da za mene skuhate majčinu dušicu. Želim natrag svoje umjetne nokte, Anastasia :D Brutalno [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 09 12
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 09 12
Ja perverzna psihopatkinja opsjednuta mravima poučena obavljanjem nužde čudnovatog kljunaša poručujem svima da odmah prdnu jer skidam omot boce Fante . Shvatila sam da su stvari ozbiljne kad sam išla doma nakon plovidbe Mrtvim morem i srela profesoricu iz matematike kako jede Whiskas. Odsada pijem samo preporučene lijekove i jedem samo sojine klice u wasabi sosu. Otputovat ću na Ognjenu Zemlju slušati koncert Gustafa i osvetit ću se svima jer su pošli u Nigdjezemsku bez mene. Molim vas da za mene skuhate majčinu dušicu. zauvijek predana ! [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 09 12
Ja,glupasta narcisoidna patka za kupanje poučena pranjem zubi susjedovog krokodila poručujem svima da da odmah prdnu jer skidam omot boce Fante. Shvatila sam da su stvari ozbiljne kad sam išla doma nakon ekspedicije na Kilimandžaro i srela Lepu Brenu kako namješta grudnjak.Odsada idem na odvikavanje pravim papirnate avione.Otputovat ću u Portugal ne bi li naletjela na C.Ronalda i osvetit ću se svima jer su su pošli u Nigdjezemsku bez mene.Molim vas da u moje ime pozdravite Dalaj Lamu. Želim natrag svoje umjetne nokte.
2015 09 12
Ja sarkastična kokoš dlakavih nogu poučena pranjem zubi susjedovog krokodila poručujem svima da odmah prdnu jer skidam omot boce Fante. Shvatila sam da su stvari ozbiljne kad sam išla doma nakon gozbe prženim jeguljama u Pekingu i srela časnu sestru kako jede whiskas. Odsada kakam u gaće samo jednom dnevno i jedem samo sojine klice u wasabi sosu. Otputovat ću na Ognjenu Zemlju slušati koncert Gustafa i osvetit ću se svima jer su pošli u Nigdjezemsku bez mene. Molim vas da u moje ime pozdravite Dalaj Lamu. Sve najgore na putu za Texas. [:jezik]
2015 09 13
1 2