Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Kupnja laptopa

Znači molim pomoć u savjetima nekog tko se stvarno kuži, gdje kupiti,kakvi su lapovi na ekupi i mondu,što bi sve trebao imati lap za jednog srednjoškolca itd.itd... I najbitnije dakako cijena,da bude pristojna (ne više od 2500-3000 kn) Hvala [:kesi]
2015 09 12
Tehnomarket acer 3 godine jamstva 2300,kupljen sa win8,nadograđen na win 10(besplatno).
2015 09 12
ja nisam upučena u ovogodišnju ponudu laptopa , svoj sam prošle godine kupila - samo oprez sa jeftinim laptopima - znam kada sam tablet htjela kupiti i htjela proći jeftino su mi objasnili da ako se radi na njemu dok se puni da će vrlo vjerojatno se pregrijati i riknuti ( odlično eto što je jeftino ) - hp se pregijavaju da znaš ali ima super cijene i super karakteristike za istu cijenu , toshibu bi ja preporčila - on je super ne pregrijava se ali loš zvuk - evo to je to od mene !! e sad ostalo nisam isprobala, sretno
2015 09 12
Ne preporučam toshibu...dečku je u dvije godine bila već 6 puta na popravku, serviseri su živa katastrofa , ja acer imam već 5 godina bez ikakvih popravaka-plaćen 2300...
2015 09 12
LENOVO ?
2015 09 12
ja imam toshibu vec 4 godine i radi isto kao prvi dan
2015 09 12
maja2015,imaju web prodaju? jel to skoro kupljeno?
2015 09 12
lenovo - imam ga već 3 godine i radi savršeno
2015 09 12
lani sam kupila u ovo doba.Acer E5-511-C47F.Inače je bio 2100kn,no uzela još produljenu garanciju pa platila 2300.Odličan je i brz i stvarno da pokucam nema problema.Prije sam imala Toshibu i sto je bila super (nedavno su riknuli windowsi ,no nakon 7 godina nije mi toliko žao)inače je isto super bio,no došao je 5000kn.Uglavnom kod toshibe je što skuplja to bolja,što jeftinija to lošija.Prije toga sam imala hp(isto skup je su tad tek krenuli laptopi kod nas) ,bio bar 5 puta na popravku u garanciji katastrofa...
2015 09 12
ja imam Acer V5, LED tipkovnica, placen 5000kn, prije 2 godine... odlicna, ocuvan, windows 8, sa original papirima, kutijom, punjacem.. nigdje ostecen... prodajem za 2400kn.. (pogledajte cijene po njuskalu kako se krecu) ..ako je netko zainteresiran, nek se javi u box [:jezik]
2015 09 12
Također, Toshiba 4 i po godine, drži se ko i prvi dan :) Imamo je i ja i sestra i obe smo zadovoljne [:zaljubljen] Dok npr, kad sam kupovala laptop isto su me zanimali ostali, konkretno hp koji je onaj prodavač blago rečeno, ogadio. Da je jako loš i da je više ime, nego kvaliteta. U prilog tome ide što mi je prijateljica kupila hp i za mjesec dana joj je već bio na servisu, tako da ne znam.. Moj savjet je toshiba [:smijesi]
2015 09 12
ja acer isto imam već petu godinu i odličan. Tada je bio jak, ali sad ima za tu cijenu pet puta jačih. Moj ima 4 GB i 500 HDD s time da mu je peta godina odličan je [:smijesi] ali može se naći za 2000 kn tako dobar
2015 09 12
HP nikako! I u Mikronis trgovini nikako! Nedavno sam u HP store - u (u Areni) kupila Pavilion 15, bijelo-srebrni. Kad sam ga otvorila šokirala sam se - po sebi je imao crne mrlje! Od prljavštine! Fuj! Istog trena sam problem išla prijaviti u poslovnicu, a prodavač je otvorio novi tvornički zapakirani laptop koji je također bio prljav!! Strašno nešto, novi laptopi, tobože netaknuti, neotvoreni, a prljavi! Njegovo objašnjenje je bilo da je ta HPova serija "osjetljiva" i da je to NORMALNO.. Odmah mi je pokazao kako oni rješavaju probleme prljavih laptopa koje prodaju; izvadio je krpicu od mikrofibre i natopio je nekim sredstvom (čini mi se za pranje prozora) te obrisao moj laptop.. S obzirom da mi je kupnja laptopa bila hitna, jednostavno sam ga spremila natrag u vrećicu i odnijela kući.. A kad sam došla kući i prvi put ga upalila, nije mu radio touchpad!! Onda sam ga OPET išla reklamirati i trgovac je ponovno otvarao originalno zapakirane laptope predamnom dok nisam našla jednog koji je bio najmanje prljav. Kad sam njega donijela kući i upalila, nije mu radio ekran!! Ovog puta sam išla reklamirati direktno u Mikronis jer je HP store zapravo njihova podružnica. Tamo mi naravno nisu znali dati objašnjenje zašto su laptopi prljavi i neispravni, niti od koga su ih dobavili!! Sve skupa katastrofa poslovanje, katastrofa usluga, katastrofa proizvod! I katastrofa gubitak vremena! Odgovorne osobe naravno nisu bile dostupne za objašnjenje ili ispriku. Na kraju sam u drugoj trgovini kupila Toshibu [:zaljubljen] p.s. Novi laptop sam kupovala jer mi se pokvarila moja draga 10 godina stara Toshiba.
2015 09 12
Hvala [:smijesi]
2015 09 12
toshiba-najveća katastrofa ikad proizvedena. 3500 kn bačenih u vjetar. Ne bih preporučala nikad i nikome. 63 Ovoono , prije 1 dan, 15:47 " U prilog tome ide što mi je prijateljica kupila hp i za mjesec dana joj je već bio na servisu, tako da ne znam.. Moj savjet je toshiba " ista stvar za toshibom...nakon mj dana krepavala a prošao je rok da dobijem novi, od tad samo navlačenje sa servisom koji govori da ne pokriva pola stvari..definitivno najgore iskustvo ikad je bilo sa TOSHIBOM koja i nije plaćena kao najeftiniji model kolegica također ima veeliiikiiii minus sa toshiba laptopom...gasi se, you tube šteka, učitavanje traje i traje, pali se i po 10 minuta ( star tek 9 mj )... eto toliko TOSHIBA NIKAD, PA NI TAD [:smije] [:smije]
2015 09 14