Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Sto bi ste vi ucinli...

Ovo mi se sad dogodilo vec drugi put pa vas molim za savijet. Nakon izmjenjenih 50 poruka, dodatnih slika i spustanja cijene konacno sam se dogovorila sa Denijem oko svega pa tako i uplate. Nakon nekoliko dana od dogovora ( ne sutra kako smo se dogovorili), sjela je uplata ali ne 135 kn vec 130kn. Nisam htjela cjepidlacit, poslala sam covjeku artikle ali mu i rekla da je sjelo manje od dogovorenog te me ismijao.... Da, nebum propala za 5 kn, ali dogovor je dogovor! Ista stvar prosli tjedan... sa curom se dogovorim za cijenu 100 kn+ postarina (110kn) i ona mi uplati samo 100k. Ukazala sam joj na gresku....ali od nje ista stvar, ispmijavanje! PA ne bute propali za 10 kn!!! [:frustriran] Kaj napravit!? Da li je neko imao slicnu situaciju? Hvala [:poljubac]
2015 09 22
Imalo je puno cura tu takvih situacija. Kako ih se nakupilo (situacija) tražila bih broj računa i vratila im novce. Ne volim da netko pravi budalu od mene. Draže mi da pitaju za popust, pa se u startu dogovorimo.
2015 09 22
Pa ne buš ni ti propala za 10 kn... Mislim na odgovor kupcu!!! Dogovor je dogovor [:smije]
2015 09 22
Sve zavisi,ali najbolje se pravit čelav :P Imala sam i ja propusta od po par kuna,a šta sad,ali opet s druge strane ako je njima do 5-10kn.stalo pa što nebi i tebi. Ja sam jučer slala Poštom paketić od 40kn.cura uplatila 10kn.poštarine,a ja platila 13kn.,zato ne volim Poštu jer uredno popušim,kažem odokativnu cifru poštarine jer mi je opet glupo da kupac bude zakinut,ko mi kriv. A vezano za ovo "Ne bute propali za 10kn." pa nebu ni on propo,što ih onda nije uplatio? [:frustriran]
2015 09 22
Slazem se sa ComeStai, lijepo vratis novceke, jer je to cisto nepostivanje dogovora!
2015 09 22
Na poštu se ne žalim, to sam sama kriva, koliko tražim poštarine je moj problem, a ne od kupca. Redovito platim više, a još dok dodam kuvertu sam u manjku prosječno 5kn. No, to je druga stvar. [:smijesi] Volim poštenje u svim sferama, a ovi ljudi su ništa drugo nego lopovi. Kako ukrade 5 kn tako bi ukrao i puno više. Sve na crnu listu, pa kad im se gugla ime da i potencijalni poslodavci znaju s kim imaju posla. Recimo, ja bih voljela znati da nekom nije problem ukrast 5 kn od mene. [:pospan]
2015 09 22
Probaj metodom da ne saljes paket dok uplaceni iznos ne bude potpun pa ces vidit kako ce uplatit [:smije]
2015 09 22
Hvala vam, mislim da cu joj vratiti novce. Da li je OK, ako to navedem u ocjeni osobe kao kupca? Necemo ni ona a ni ja propasti za 10 kn, ali me je pogodilo cinicno i bezobrazno ismijavanje. [:pospan] [:pospan]
2015 09 22
Da maya 789, samo takvima koji uplačuju 5 do 10 kn manje je obično HITNO... NAJHITNIJE... za vjenčanje, za krštenje, idu na put..... itd.... pa neće stići.... još dodatno uplatiti... [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 09 22
naravno da je ok da to navedeš u ocjeni !! sve dotle dok ne budemo iskreno ocjenjivale suradnje u povratnim informacijama... dešavat će nam se ovakve situacije gdje sitni lopovčići ismijavaju našu dobrotu.
2015 09 22
@kanipe njihov problem haha [:smije] Sve ovisi kakav stav zauzmes. Ja nebi radila frku oko toga ako je doslo do zabune ili osoba kaze da nema, ali ako ide ismijavati onda bih bas zauzela taj stav ili vratila novac. Ja sam jednom curi uplatila kunu manje jer mi je uzela proviziju od ziro racuna, a nisam trenutno imala vise i jos sam se ispricala, bilo mi je i bed [:hihot]
2015 09 22
Ja ne šaljem dok mi se ne uplati cijeli iznos. Neki ljudi se vole napravit blesavi pa namjerno ne uplate. A ako im se isplati uplaćivat dva put i dva put plaćat proviziju, onda ok. [:pospan]
2015 09 22
@kanirpe sry krivi nick [:hihot]
2015 09 22
ja ako se dogovorim za cijenu šaljem paket kad je uplaćen dogovoren iznos ni više ni manje,imala sam dva puta takav slučaj,upozorila sam da nije uplaćeno dogovoreno i da neću slat prije nego se uplati,usljedile su isprike i uplata nakon toga sam poslala,ja recimo nikad nikome nisam uplatila manje,bilo bi me sram [:sramezljiv]
2015 09 22
pa ako znaju reći nećeš propasti za 10 kn tako nebi ni oni propali,ja bi tražila i tih 10 kn
2015 09 22
1 2