Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

kristali i poludrago kamenje

u zadnje vrijeme me jako zanimaju kristali, voljela bih si kupiti neki na ogrlici.znate li netko moždaa gdje su najpovoljniji za kupiti, i cure koje nose osjete li zaista neki učinak na psihu?meni treba nešto za smirenje [:hihot]
2015 09 25
Ciljaš na više ''goli'' kristal koji samo ima kukicu na kojoj visi ili želiš nešto složenije u plemenitom metalu? Za smirenje je većina kamenja plavkaste, svijetloroze i ljubičaste boje, između ostalog akvamarin, reozenkvarc, ametist, lepidolit, krizokola. Baci oko na moj shop (link je u ''o meni'') pa ti mogu složiti nešto :) Koliko kristali i minerali djeluju je po meni subjektivno i jako ovisi o autosugestiji. Osobno uglavnom nosim jantar i mislim da djeluje umirujuće [:smijesi]
2015 09 25
Ispravljam grešku u tipkanju - *rozenkvarc [:zaljubljen]
2015 09 25
tražim nešto skroz jednostavno na kukici i špagi [:smije]
2015 09 25
Javi se pa ćemo smisliti nešto. Imam jedno 50 vrsta kamenja spremno za izradu bilo čega, jednostavnog ili kompliciranog. Ako neki kamen trenutno nemam, mogu ga nabaviti [:smijesi]
2015 09 25
hoće li netko osjetiti djelovanje kamena ovisi o osobi, kamenu i spoju njih dvoje. mislim da je najbolje da odeš sama u neki dućan i kupiš kamen koji te na neki način prvi/najviše privuče :) možda se iznenadiš dok naknadno otkriješ njegovo značenje. s vremenom će ostali koji će ti biti potrebni sami naći put do tebe ili ti do njih... :)
2015 09 25
Gdje u Splitu ima dućan s dragim kamenjem? [:hihot] Htjela bi si uzet jedan [:poljubac]
2015 09 25
Ne znam za dućan, ali svakako odi na Mineral Expo sajam kad bude u ST. Drugi gradovi nemaju veliku ponudu kao ZG sajam, ali svejedno ćeš naći čuda :)
2015 09 25
na ebay-u jer kod nas su skupi ko sam vrag
2015 09 26
hvala vam svima na odgovorima, pronašla sam u osijeku dućan mislim da je najbolje otići uživo odabrati, tj osjetiti koji bi bio najbolji za mene [:smijesi]
2015 09 26