Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Bol u trbuhu (Slijepo crijevo) pomooc

Cure molim vas za malu pomoc! Dali je koja mozda imala problema sa slijepim crijevom? Mene tu i tamo ulovila ta bol u donjem desnom dijelu trbuha,ali danas me pocelo jako probadati tocnije neka tupa bol kao da imam neki baloncic.Tesko hodam jer kad se izravnam jako me boli zato sam odma posumnjala na slijepo crijevo.Primjetila sam se da cesto imam te bolove prije menstruacije tocnije desetak ili manje dana prije... Imate koji savjet da bar smanjim bol i dali se smiju piti tablete protiv bolova tipa brufen?
2015 09 26
Ako sumnjaš na slijepo crijevo idi na hitnu...
2015 09 26
odmah doktoru...tako je meni bilo i na kraju bubrezi bili u pitanju,bubrežni kolici (kamenci) idi dok bol nije postala da ne možeš ni disati...moj najiskreniji savjet-i to što prije.Od nagađanja ovdje nemaš apsolutno ništa.
2015 09 26
Isla sam jednom na hitnu ista bol i sve isto,da me na kraju nakon 4,5 sata cekanja i svega poslali doma i rekli da mi nista nije...
2015 09 26
Ali ako do sutra ne pusti svakako cu otic [:tuzan]
2015 09 26
Lijevi jajnik?
2015 09 26
ja sam prije otkrivanja šta mi je 4 puta bila poslana kući jer je bilo s desne strane i nisu znali je li slijepo,je li jajnik i li bubreg...i umjesto da šalju na daljnje pretrage,poslali me kući...taj 4 put na kraju završila opet na hitnoj ali nabodena na obje ruke drogama da me bol pusti...i onda kad sam se popiškila u čašicu,unutra je bila čista krv,znali su šta je...nebitno,moraš doktoru-jer što god je-nije dobro
2015 09 26
Ajoj,koji lijevi,desni jajnik
2015 09 26
Ako si uočila da te boli u pravilnim razmacima, tj. uvijek u isto vrijeme ciklusa, lako je moguće da imaš vodene ciste na jajniku/jajnicima. Vodene nisu ništa strašno, ima cura kojima se stvaraju i pucaju non stop, ali treba otići ginekologu da se to snimi i pogleda. Ako su kamenci ili slijepo crijevo, isto nemoj ignorirati bol nego se javi liječniku da se ustanovi što ti je ročno. Prošla sam i slijepo crijevo i ciste, ja sam skoro umrla zbog slijepog crijeva, a majka mi je skoro umrla zbog neotkrivene ciste na jajniku koja se rasprnula i uzrokovala unutarnje krvarenje. Bol u donjem dijelu trbuha je ozbiljna stvar i bolje je spriječiti nego liječiti. Vjeruj, ako dođe do toga da moraš na hitnu operaciju, bit će ti puno gadnije nego sada.
2015 09 26
Nikako ne piti nista za bolove hitno na hitnu operiralo slijepo crijevo prije 1 i pol god meni je pocelo bol oko pupka,pa sve jaca bol na desnoj strani provaj isprovat ono sto su meni radili legni i privuci nogu k trbuhu ako te jako zaboli to je to,takoder postoji i refleksna bol kod tog slijepog crijeva stisne se lijeva strana zaboli u desnoj al odma na hitnu moze bit i cista ne mora slijepo crijevo meni su leukociti i crp divljali ako se dobro sjecam,maternica mi se bila upalila bjezi
2015 09 26
Ja se nisam mogla ispravit i hodat od bolova
2015 09 26
Ma da mi ovo tvoje zvuci ko cista i to operirala al nisam ja dok.mi tu samo mozemo nagadat nazalost
2015 09 26
svaki mjesec kad je ovulacija ista stvar [:place]
2015 09 26
Hernija?
2015 09 27