Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

gdje naci broj radne knjizice?

Molim pomoc! Unazad 2,3 god ne postoje radne knjizice, a treba mi broj pod kojim sam evidentirana i ne znam gdje pronaci, a treba mi do sutra. Imam odjavu sa mirovinskog i tamo pise osobni broj osiguranika, ima 11 znamenki i pocinje sa 035. Jel to mozda to? Hvalaa
2015 09 28
a da nazoves burzu rada?
2015 09 28
Pa oni ti na mirovinskom to sve vide.Uostalom po novom obrasce za zdrav.i mirov. ne smiješ sama ispunjavati.izuzev ime,prezime,adresa i potpis.sve ostalo oni moraju.znam jer su i mene zezali(morala sam napisati broj mir.osig. za obrt,a tek otvoren i oni izdaju taj broj),na kraju mi je knjigovotknja rekla kako to oni moraju i znaju.
2015 09 28
je, to ti je taj broj, a on ti se inače nalazi u rad.knjižici čim ju otvoriš s lijeve strane na korici....u biti ne znam za šta ti to treba ali sve svoje podatke imaš na odjavi ili prijavi mirovinskog... [:smijesi]
2015 09 28
da to ti je na prijavi/odjavi osobni broj osiguranika i ja sam ga nedavno tražila pa shvatila da je to to [:zaljubljen]
2015 09 28
Hvala na odgovorima, ma prekasno sam se sjetila, biro i mirovinsko nisu radili, a hvala bogu na info telefonima uvijek sekretarica ukljucena, al znaci to je taj br, problem rijesen :)
2015 09 28