Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

za sve nas koje nemamo život van krpica.... :))))))

ma kakve suzice, ajde zlice imat ćeš mene dežurnu budalu pri ruci [:smije] [:smije]
2015 09 29
uživalice za tebe čuvam rakijetinu koja 6. dan obara konja s nogu [:smije] [:poljubac]
2015 09 29
znači za moj kapacitet, nema me tri dana vuhuu [:smije] [:smije]
2015 09 29
uživalice, zlice a da vam ja pričuvam nakit dok vas nema?? [:smije] [:smije] [:hihot] [:poljubac]
2015 09 29
[:smije] [:smije] [:smije] da ga spremimo na sigurno misliš
2015 09 29
ti si zadnja koja mozes rec da nemas zivot [:smije]
2015 09 29
E smijeha s vama uvijek! Bravo! [:smije]
2015 09 29
andrea jedva čekam da se zaposliš pa da uzmeš godišnji [:smije]
2015 09 29
[:smije] [:smije] [:smije]
2015 09 29
napokon jedna normalna, zdrava I vesela atmosfera, iako sam pala s neba I pokušavam uloviti konce, uživam čitati vasa nabacivanja, super ste.. [:zaljubljen]
2015 09 29
"Lep dens" u centru grada a niđe mene,uvjek sve propustim [:vrti] da sam znala prosla bi bar na jednu medenicu [:hihot] .....cure stvarno vas je najs za vidjeti,kao sto zeljka kaze napokon normalna atmosfera....samo veseloo [:kesi]
2015 09 30
Veselo napokon na krpicama [:kesi] [:zaljubljen]
2015 09 30
ajme Danka [:smijesi] [:jezik] ....gaaaasi temu, brzo briši pls...*mučka* provokatorice moja najdraža [:poljubac]....zacrvenile mi se uši i rep, gasi tu haber kutiju! Ma što bih ja o Danki mogla reći, ne stane ni u tisuću riječi - vrhunska kulerica, topla žena otvorenog srca s kojom ne možete pasti u blues jer nosi osmijeh na licu ali i u srcu, jedna od rijetkih koja zna slušati i mudro zboriti. Hvala ti na svakoj riječi, na svemu. Eto, bas te volim [:smijesi] alena, doći ću ja opet u Pulu, uvjerila me Danka da nisam jela pravu istarsku maneštru i tortu od oraha, a jesam - napravila mi *almensita*, krpičarka mila. Danka me uvalila Jamesu [:smije] Zagrljaj svima, obooooožavam Istru, obožavam Pulu, vratih se punog srca (Danka, brišiiii temu!)
2015 09 30
Simpa ste mi. [:kesi] [:zaljubljen]
2015 09 30
Damira, i ti si [:kesi] ....drugi put te vodim u Pulu, ima da pravi krpičarski dernek tamo složimo [:jezik]
2015 09 30
1 2 3 4 5 6 ... 10