Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

za sve nas koje nemamo život van krpica.... :))))))

Hvaala. [:zaljubljen] Može, idem s tobom. Volim Pulu. [:zaljubljen]
2015 09 30
deal done [:kesi] Damira....i ja. I cijelu Istru nosim u srcu - zemlja plemenitih ljudi.
2015 09 30
Oh vidim da me teta Danka spominje....pardon moja sugrađanka [:smije] [:smije] . Dankice, ljubav je obostrana, šteta što nismo više opustošile Hrelić u nedjelju. I btw. hoćeš mi pričuvati muža? Dolazi slijedeći tjedan u Pulu [:smijesi]
2015 09 30
Slažem se s tobom! :))
2015 09 30
supermamica - Damira i ja bismo isto preselile u Pulu! Bilježimo se sa štovanjem [:jezik]
2015 09 30
Baš se veselim. [:kesi]
2015 09 30
Ja još nisam svjesna kaj smo napravili. O tome sanjamo već dvije godine i evo nenadano uspjeli preko noći san i ostvariti. Konačno imamo svoj kutak za provesti dio godine na moru, a opet u Istri koju oboje volimo. Čujte, za predbilježbe se morate obratiti mom mužu.....ipak će on biti tamo većinu godine....ak dođete na red od Danke [:smije] [:smije]
2015 09 30
Smislit ćemo mi već nešto... [:kesi]
2015 09 30
Danka [:jezik] ....provokatorica, pohotnica, paparazzo [:smije] Ma divno je što ste ostvarili svoj san, čestitam...!
2015 09 30
A Wizz je plavuša?Slažem se da je super ženskica (imala sam čast komunicirati s njom).A sad,zahvaljujući Danki,vidimo i da je fest komad. [:smije] Da,ima ovdje na krpicama baš zanimljivih,plemenitih,pozitivnih i duhovitih žena.Treba samo na njih nabasati.Ali,već ih se da prepoznati i po komentarima. [:zaljubljen]
2015 09 30
[:zaljubljen] [:poljubac]
2015 09 30
Newenter - hvala ti predraga moja mudrice, svaki tvoj post je užitak pročitati [:smijesi] - zreo, promišljen, pun zdravog duha... da, plavuša od 55 god... [:jezik] Ana [:kesi] . [:poljubac] - eto, snubim Jamesa, Danka je skriveni paparazzo...
2015 09 30
sramota tako se javno dat u romantike, u nekim zemljama bi vas apsili [:smije] [:poljubac]
2015 09 30
lijepi mali plezir - ma da bih riječ rekla...slažem se skrušeno [:smije] molim te, ako ideš put Pule, oooprezzz...danka vragolanka je oboružana fotićima, u trenutku tvoje nepažnje dok recimo neobuzdano sliniš po kipu, samo ga vadi, okida i poslije te ovako ucjenjuje [:place] [:smije] [:place]....nisam ništa prosto napisala?!
2015 09 30
apsolutno je sve u granicama pristojnosti napisano [:sramezljiv]
2015 09 30
1 2 3 4 5 6 7 ... 10