Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

sto vas zivcira na krpicama najvise?

reklamuše [:smije]
2015 10 07
Kad ne oznace artikal kao prodan nego u naslovu napisu da je prodan. Kad pitas podatke za uplatu a ona ne odg i onda kaze sorry poslje tebe je jedna pitala i njoj sam dala?! (Kasnije ta uopce nije uplatila i onda se prodavacica opet javila meni.......sorry al nisam vise zainteresirana [:pospan] )
2015 10 07
53 upita, a sve ljetna roba...
2015 10 07
...ili kad stave cijenu 1kn [:frustriran]
2015 10 07
Najviše me živcira kaj prodavačice kod kojih mi se sviđaju artikli nikad nemaju akcije 50, 70% off [:smije] [:smije] Na forumu me živciraju one kaj otvore temu i onda uopće ne sudjeluju u njoj [:smije]
2015 10 07
geaaaaaa [:smije] [:smije]
2015 10 07
najviše me živcira kada netko kaže da će kupit stvar, uzme podatke, ne odustaje od kupnje kao, ali jednostavno se prestane javljat [:frustriran] reci nešto, bilo što [:smije]
2015 10 07
-ne ostavljanje povratne a sve super proslo i svi zadovoljni -uzimanje podataka a poslje tajac -artikli po 1 kn kad posaljes upit ono soma kuna -upiti za zamjene a kod tebe velikim slovima (nisam za zamjenu i neodgovaram na takve upite) -drske i bezobrazne korisnice koje misle da se svijet vrti oko njih -i jos puno toga samo mi se neda pisati [:kesi] [:kesi]
2015 10 07
najvise ali najvise kad napisu artikl u zamjeni veca cijena, pa sta mu skoci vrijednost automatski....ja svoje u zamjeni dam jos i ispod cijene.... [:sokiran]
2015 10 07
..i krivo napisana veličina u krivoj rubrici..jbg, tražim stvari pod broj 44, velika sam, kaj mogu..i onda nađem kaj mi se sviđa i sva sretna i pročitam u opisu broj npr. veličina 40..a kaj to onda radi među veličinama 44..
2015 10 07
bas nista. da se nerviram, zaboravila bih krpe u pet minuta
2015 10 07
da, moja treca stvar je ovo.....nadem artikl, savrsen je, i sidem dolje da vidim vise info o njemu, tipa velicina, cijena, materijal...i '?? PRODANO pa odi k vragu, brisi prodane stvari...sta je to stvarno tooooooliki problem....ufffff a ja sam vec navikla na ove kojima je zadnja prijava bila prije 125 godina :)
2015 10 07
ja se slažem sa svim napisanim tena20, posebice ovo davanje podataka, a nisam ništa ni saznala o artiklu, onda mi se prijeti sa svim i svaćim jer sam JA NJOJ uzela podatke. wtf... ? [:sokiran] i ne brisanje prodanog! koliko samo to otežava traženje nekog artikla... jel to postao automatizam, je li moderator automatski briše to ako označiš "prodano"? ako nije, trebalo bi biti. ono nakon tri dana od oznake - automatski delete [:smijesi]
2015 10 07
mene živciraju artikli po 1 kunu
2015 10 07
nado23, neces se pohvaliti porukama koje saljes korisnicama? one gdje im se, kad ih javno ne nazivas glupacama, imbecilima i retardiranima, porukama dodatno referiras na artikle i cijenu istih, a da nemas namjeru kupiti taj predmet. i bez da te ijedna ista pitala. [:smijesi] ti bi njih "rokala" s krpica? ma hajde, sta bi im jos radila? [:smijesi]
2015 10 07