Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

sto vas zivcira na krpicama najvise?

maja2015....stvarno? to jos nisam dozivjela...ahahahahahahah ja sam neki dan na forumu procitala neki savjet za kuhanje je cura trazila...mislim ono....stranica je o krpicama ne o kuhanju.....pa pitaj frendicu, a ne ovdje.....smjesni su mi ljudi eee, to.....selidba, problemi zdrav, trudnoce.....svaka druga to ima...hah.... a ja se jednoj javila i pitala jel se moze poslikat u artiklu a ona meni - neda mi se......ja ono :O hahahah pa jel ti cilj prodati il isto...hahah
2015 10 07
''ja sam neki dan na forumu procitala neki savjet za kuhanje je cura trazila...mislim ono....stranica je o krpicama ne o kuhanju.....pa pitaj frendicu, a ne ovdje.....smjesni su mi ljudi'' to je sasvim u redu tema jer postoji forum sa podtemama koje nisu samo modne tematike.. [:pospan] idiotskih tema postoji i previše da se razumijemo, ali nisu sve teme glupe...
2015 10 07
ja se drogiram i ništa me ne smeta [:smijesi]
2015 10 07
bum i ja onda isprobala tu tehniku [:smije] [:smije]
2015 10 07
najviše me tu živciraju cure koje svaki dan oglašavaju da su za zamjene...a takve redovito imaju stvari od 1. svjetskog rata...odnosno "conjke" kojima ni pod nebi obrisala [:hihot]
2015 10 07
Nekultura...te laganje o stanju artikla..kao da je druga strana ćorava pa nece vidit sto joj je stiglo...cemu to????? Neosteceno...kao novo...noseno jednom...slikano iz aviona...i samo jedna slika..wtf..krpa za smece..eto to me nervira do besvijesti!!! [:frustriran] [:frustriran]
2015 10 07
E da..jos nesto...preozbiljno shvacanje upisa na forumu...malo se zezamo..ne shvacati sve ozbiljno!! Nema potrebe odmah paliti crvena svjetla.. [:smije]
2015 10 07
Cemu slikanje u predmetu? Jel kupujes i njenu liniju uz taj komad robe? Mjere su bitne ostalo je stvar ukusa i procjene sta ti stoji.
2015 10 07
Živcira me kad izaberem jedno desetak stvari pa suzim izbor na jedno pet, platim tri i onda za dan, dva osoba lijepo pošalje "uplata sjela, poslano" ja sva ono yaay i idem se samo podsjetiti što sam ono sve kupila kad ono sve pobrisano! Zašto ne pričekaju da stvar stigne i da ostavim povratnu? Živcira me kad osoba čeka da uplatim i onda me izvijesti kak nemre odmah poslati predmet (mogla je reći pa ni ja ne bih odmah platila). Nije stvar da mi ju je bed sačekati nego se napalim na neš ne znajući da ću se morati strpiti još par dana. Onda me živcira kad je očito da je stvar slikana dok je još dobro izgledala, korisnica ju je u medjuvremenu još nosila/trošila tak da ja dobijem nešto što zapravo ne odgovara opisu... Ili kad tražim dodatne slike zato što item ima samo jednu slikanu u polumraku sa drugog kraja sobe i to nekim babinim fotićem na navijanje i onda dobijem još nekoliko istih i bude mi bed zanovijetati i onda kupim, pa mi za par dana bude još više bed haha [:jezik] I tak... živciram i samu sebe jer sam našla stvari za bankrot [:sokiran]
2015 10 08
Prvo, postoji gumb print screen. Pa opalis shotove oglasa i kad predmet stigne, ako ne odgovara oglasenom stanju reagiras. Drugo, kad dogovaras kupovinu, dogovaras i rok za uplatu i rok za slanje. Tko moze ok, tko ne, opet ok. Trece, ako je ocito onda takve preskaces. Cetvrto, ako ne dobivas dodatne slike, opet preskaces. Osim ako je jace od tebe. Onda riskiras.
2015 10 08
slikanje u predmetu zasto sto tako odmah znam dal mi odgovara artil ili ne....nezz zasto, ali jednostavno tako NAJBOLJE procjenim....sve sto sam kupila a d cure nisu obukle i da nisam vidla kako stoji, stavljam ovdje na prodaju jer mi ne odgovara...a sve sto su slikal, odgovara mi....jednostavno mjere nisu za mene, nimalo mi ne pomazu....ali preko slike sve znam...eto....nisu svi isti
2015 10 08
Zašto onda nemaš ti sve slike di se vidi kako stoji recimo majica na tebi? Zašto bi se netko slikao,ukoliko ne želi.Zato su tu mjere.Svoje mjere prepostavljam znaš!?Onda vidiš mjere artikl koji kupuješ,sastav(odnosno ima li elastina ili ne)pa znaš jel ti odgovara ili ne.Ako nisi sigurna jednostavno izbjegavaš kupnju na neviđeno i to je to... [:pospan] [:pospan]
2015 10 08
Za odjeću i slikanje u artiklu se slažem s tenom20. Naravno postoje i one koje to ne rade i koje ne stanu u artikl, posve opravdano. Ali nekad me to bez obzira na mjere "spasilo" od kupnje artikla koji mi ne bi odgovarao. A da ne govorim o onima koji uopće ne znaju mjeriti, pa zlu ne trebalo... A da ne govorim da skoro svaki drugi upit bude upravo takav, uz mjere.
2015 10 08
mene nerviraju aukcije, prodaje stvar za 30 kn a stavi pocetnu cijenu 20kn i bid 5 kn...Zasto aukcije nisu kao i na ebayu da se krecu od 0kn i da moze ponudit koliko tko hoce tj hoce li dic za 1 lipu 5 lipa ili 10 kn da je isto.
2015 10 08
Tena, kad ovako pojasnis, zvucis ko da izmisljas bijesne gliste i nemas namjeru kupit nista. Ja prva bih te ignorirala da mi dodjes s takvim zeljama i razlozima. Iskreno, nista zlonamjerno.
2015 10 09