Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

sto vas zivcira na krpicama najvise?

Hvala cipelitze [:zaljubljen] Zasad koristim google images jer tamo ostaju slike, ma nije mi to veliki bed nego me živcira jer onda moram kopati da nadjem sliku i jer mi uvijek izgleda kao ono jedva sam dočekala da se riješim stvari i idem brzo ukloniti svaki trag.. a nije uopće, sve koje sam tak kupila su ok izgledale. A ovo što se tiče rokova si u pravu, već sam mislila složiti nekakvu default poruku koju ću slati svim korisnicama, tak da ne zaboravim ništa jer stvarno ima dosta stvari na koje se mora pripaziti...
2015 10 10
tagovi - 5a tagova, od toga 3 odgovaraju artiku kada lažu da je poslano, a nije (ne znam čemu to, kad i tako ću vidjeti na koverti kad je poslano)
2015 10 15
nervira me riječ "replika". To je više neka profinjenija riječ za fejkaču, kopiju...
2015 10 15
(imam još) kada mi u poruci dođe samo link bez i jednog slova, uvijek mislim da je netko greškom stisnu "želim to"
2015 10 15
Ovo me ne živcira,ali nemam gdje drugdje pitati [:smije] , zašto neke stalno mijenjaju fotke na avataru?Ja si zapamtim većinu prodavačica upravo po avataru,onda ga promijene i ja sam sva izbezumljena [:smije] .Meni je to super znak raspoznavanja u ovom moru žena.
2015 10 15
Ne znam može li se što učiniti po pitanju krpičarki koje su neaktivne već par godina, odnosno dogodilo mi se da pošaljem neki upit i onda naknadno vidim da se ta osoba posljednji put prijavila prije nekoliko godina... Mislim da to sve dodatno "zaglušuje" ovaj virtualni prostor. I nema više smajlića... :(
2015 11 28
Ja sam nova na portalu i moram priznat da sam se startno razočarala u par stvari. Ne želim imenovati jer pretpostavljam da ljudi nisu svjesni svojih pogrešaka i da su im namjere dobre. Ali ipak bi izrazila određeno nezadovoljstvo i na što bi se trebalo obratiti pažnju. Ako kupujem odjeću za dijete i po konkretnom konfekcijskom broju, nije korektno da mi se prodaje odjeća 2 broja veća, bez obzira što na odjeći pisalo, prodavač bi to trebao napomenuti prije kupnje. Da sam prodavač, ja bih to sigurno napomenula. Ako filtriram naušnice klipse jer ne nosim naušnice za probušene uši i pod nazivom klipse kupim, nije fer da mi prodavač pošalje naušnice za probušene uši, odn naušnice koje nisu klipse. Ako uplatim novac i nakon tjedan dana se prodavač javlja sa informacijom da nije sjelo na račun, da bi ja osobno zvala njegovu banku gdje su mi potvrdili da je uplata provedena.. mislim da je to isto određena nemarnost.A ja osim uplate gubim dodatno vrijeme koje nemam. Eto malo mi je too much ove 3 stvari u 2 tjedna.Ok bi bilo unutar godine dana. Imam i pozitivnih iskustva ali previše negativnih za tako mali period. Zasad sam se obeshrabrila za daljnje kupovanje. Bilo bi lijepo znati da je ovo slučajnost a ne pravilo na ovom portalu.
2015 12 03
1 2 ... 4 5 6