Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Održavanje šiški

Imam prirodno kovrčavu kosu i peglam ju, a sad sam ošišala šiške i zanima me kako da budu i dalje postojane bez obzira na vlagu u zraku, kišu i ostale pojave? Jer jučer čim sam izašla iz salona su se nakovrčale lagano, a htjela bih da su onako lijepo prema unutra stalno [:smije] Imate li za preporučiti neki stvarno učinkoviti lak ili pjenu ili gel, a da kosu ne čini tvrdom i ljepljivom?
2015 10 08
I ja mučim istu muku. [:place] Prirodno mi je valovito/frčkava kosa, isto je peglam i imam šiške i nema pomoći kad je vani vlažno. [:place] Za kosu još i ok, svežem je u rep ili punđu, ali šiškeee.. Katastrofa na što mi liče kad je vani ovakvo vrijeme. [:frustriran]
2015 10 08
haha i meni,teško da to nekako bude postojano po vlazi [:hihot]
2015 10 08
Ne peglati...nikad. Imam i ja jako kovrcavu kosu. Godinama sam isla kod svakakvih frizerki koje su me fenirale velikom okruglom cetkom,peglale a nakon 30min pocnu se uvijat vrhovi,siske polude. Otkrila sam frizerku koja me fenira s najmanjom cetkom sto ima. Izgleda kao mala okrugla cetka prepolovljena na pola. Ustvari ona kad me fenira samo kod korjena digne malo pramen i povuce na kraj i vidi se dok fenira da je kosa ravna,ne lomi ju,ne vrti oko cetke vrhove i sl. Takva kosa se ne pegla a traje danima i po vlaznom vremenu. Tako da ja samo onda sa velikom kockastom cetkom prodem kroz kosu ujutro i sve ok. Nikakav lak,pjena ne treba
2015 10 08
Ako nekom treba broj nek se javi u inbox,iz Osijeka je
2015 10 08
Hvala, josiipa, isprobat ću onda taj trik [:kesi]
2015 10 08