Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Tražim zločinca koji mi je propucao psa na području Pakraca

Slike [:smijesi] Slike [:smijesi] Slike [:smijesi]
2015 11 13
Nisam mogla učitati...probat ću danas... [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 11 13
Pusa hrabrom Amadeusu [:poljubac] [:zaljubljen]
2015 11 13
Najvažnije je da je Amadeus dobro, a i vi skupa s njim! Sigurno vam u svemu tome pomaže ovo divno vrijeme prepuno sunca, kada se svi osjećamo puno bolje! Veliki zagrljaj i pusa našem heroju !!! [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 11 13
Hvala vam! Bas ste drage! [:zaljubljen] [:poljubac] [:poljubac]
2015 11 14
[slika:c54a5b2d-0c87-40e4-acd0-c3ed3c35252b]
2015 11 16
Ajme!!! [:poljubac] [:zaljubljen] koji ljepotan
2015 11 16
Je...To se zove ljubav! [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 11 16
Probam par puta na dan pogledati sliku, ali ne želi otvoriti ova poboljšana tehnologija ://
2015 11 19
nažalost niti ja ne uspijevam vidjeti tako željenu sliku.... ali valjda će to biti moguće kada se ova stranica stabilizira (ako...)... u svakom slučaju, bitno da je Amadeus prevladao sve ono što ga je snašlo.... šaljem mu čvrsti topli zagrljaj i poljubac !!!!!!!!!! pozdrav i tebi Sandra i svima tvojima koji ste uz Amadeusa!
2015 11 19
Bok SAndra, kak je Amadeus? Jel ima kakvog pomaka oko pronalaska luđaka ili pokušaja dokazivanja susjedu? Molila bi e ako možeš staviti Amadeusovu sliku koju nismo uspjeli vidjeti zadnji put, možda sad na ovim groznim novim krpama bude funkcioniralo :)
2016 01 28
Upravo sam procitala temu po prvi put.. Naviru mi suze na oci, ne mogu vjerovati da je netko sposoban za ovo! Nista me ne rastuzuje vise nego maltretiranje zivotinja, jadna bica ne mogu se ni obraniti od covjeka... Samo jedna jadna i bijedna osoba je sposobna za takvo nesto. Zao mi je sto zakon kod nas jedva stiti zivotinje :,'( Molim te javi kako je sve proslo na kraju
2016 02 02
Joj ljepotan je Amadeus :") Vidi se kolko je drag i privržen :") Baš mi je drago da si objavila sliku, onu pred par mjeseci nisam mogla vidjeti, a on sad izgleda oporavljeno, dobro se snalazi bez nogice? Kaj se susjeda tiče nemam riječi, to je gnoj a ne čovjek... mora da je grozno živjeti pokraj njega, gledati ga svaki dan i znati kakvu je grozotu napravio i prošao nekažnjeno ]:( I on posjeduje psa ?!? Pa treba mu oduzeti pravo da diše, a ne da bude vlasnik životinje :(( Fuj Oporavit ćete se i vi s vremenom, ali gorčina ostaje Veliki zagrljaj prekrasnom Amadeusu <3
2016 02 11
kako mi je drago da ste se uspjeli oporaviti od ovako strašne situacije. Amadeus je prekrasan i bez noge, pratila sam ovu temu od prvog časa kada je objavljena, vidjela sam slike iz ambulante odmah nakon nesreće...... nemam riječi kojima bih iskazala svoju sreću što je ovako hrabro podnio ovu strahotu, a i svi vi s njim! jednako tako teško je naći riječi kojima bi čovjek opisao bijes, jad i gnušanje prema zločincu koji je u stanju ovako nešto učiniti! veliki zagrljaj Amadeusu i šalji nam i dalje slike, jer s vama smo svo vrijeme! <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
2016 02 13
Hvala vam! Grozno je živjeti pokraj takvog monstruma. Nemam riječi za njega. Stići će njega kazna kad tad, Bog će se za to pobrinuti jer za takve nema spasa...sami će sebi jednog dana presuditi...Hvala vam cure! Pusa od nas! :") :* ;) <3 <3 <3 <3 <3
2016 02 14
1 2 ... 4 5 6 7