Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Tražim zločinca koji mi je propucao psa na području Pakraca

Ne ljutim se,no ako je lovac onda zna valjda Zakon i da ne smije koristit pusku 300m u krugu kuca. On je prema tome bio na svojoj cesti ,ispod svoje kuce,a posto mi zivimo na brezuljku nemoguce je napraviti neku normalni ogradu i svjesna sam toga da nas netko zbog toga moze kazniti. Nas pas se ne udaljava dalje od tog mjesta i ne ugrozava nikoga. Taj pas nikoga nikad nije ni ugrizao. Vidi se i na slikama. Cistokrvni skotski ovcar s rodovnicom. Znam da postoji mogucnost da je netko mislio da je druga zivotinja ali opet se i ja pozivam na Zakon jer ne mozes ti misliti da je bila druga zivotinja i pucati u nju u krugu kuca iako je s druge strane suma...
2015 10 14
Ma sve i da se vadi da je mislio da je druga životinja...ali koja? Bar je škotski ovčar prepoznatljiva životinja...ne izgleda kao vuk, vepar ili (bijesna) lisica...Ne bih rekla da je lovac, oni znaju što rade, a zakone poznaju ko dlan svoje ruke. A i uostalom, 2 psa su upucana, to je više obijest nego išta drugo. Sandra, želim svu sreću u potrazi za bitangom, probaj stvarno preko medija. Ali slažem se i s curama koje kažu da ne treba paničariti oko njega, on je sad samo malo posebniji, brzo će se naviknuti na novonastalu situaciju i i dalje će biti prekrasan, mazan pas.
2015 10 14
Hvala Sara... [:poljubac]
2015 10 14
hej draga, kako je preslatki Amadeus??? zagrli ga jako u moje ime! [:poljubac] [:poljubac]
2015 10 15
Jel se ustaje Amadeus, jel probao hodati ? Jede? Kak je sa susjedovim pesom?
2015 10 15
Sandra, objasniti cu ti ono sto ja znam o Zakonu. Pustanje psa samog nije dopusteno unutar naselja, bez nadzora, 2 puta dobijes opomenu, 3 put ti policija napise kaznu od 300 kn i naravno, to se vise ne bi smjelo ponoviti. Tvoj pas je skotski ovcar znaci ne spada u rizicne skupine, a opasnim psom se po zakonu RH smatra samo pas koji je vec ugrizao covjeka. Ti tehnicki ne mozes napraviti ogradu, a pas je miroljubiv, stoga nema potrebe za divljanjem susjeda. Osim, ako nemaju problema sami sa sobom, a to je onda za psihijatriju. Sto se lovaca tice, zakon RH zabranjuje pucanje u krugu 300 m oko kuce i to je strogo kaznjivo. Da ne kazem da po Zakonu lovac ne smije pucati na nesto u sto nije siguran sto je. Koliko su puta lovci jedan drugog upucali jer pucaju cim nesto susne u grmlju. Plus zna se koje su zivotinje dozvoljene za odstrjel u koje doba godine , i zbog toga lovci strogo moraju paziti, npr. nije jednaako ubije li lovac vepra ili skotnu krmacu. Lovac ne smije pucati dok nije 100% siguran u to sto vidi i kazne za nepostivanje tog Zakona su velike, a nadam se da ce biti jos vece. Najvise od svega zelim tvoj Amadeusu brz oporavak i budi uz njega i daj mu svoju ljubav! Naravno javljaj i kako je taj drugi pas... [:poljubac]
2015 10 16
Amadeus jede,hoda,malo je naišao...dosad je bio jako tužan...srce me boli...Susjedov pas je dobio šarafe i nogu i isto će biti invalid,kao i moj pas...bila je i kriminalistička policija u istraživanju jer ovo nije više zezancija...stvar je ozbiljna...ja bih rekla da je taj čovjek prije svega poremećan u glavu,ako je od mog psa vidio lisicu ako je bio u zasjedi...valjda znaš kolika je lisica a koliki je pas i to škotski ovčar koji nije od jučer tamo...već 5 godina živi na istom mjestu...sve ukupno nas je dosad operacija i ljekovi koštalo preko 3000kn...užas,šta da vam kažem!? netko bi rekao što za tog psa nisi kupila novo štene za te pare!? onda takav ne zna kolika je bezuvjetna ljubav prema psu...da je netko drugi u pitanju sigurno bi ga uspavao i kupio si novog,ali meni bi to bilo svjesno ubojstvo životinje koja je mogla živjeti i na 3 noge...zeznuto je to što je to prednja desna noga,ali eto može on i na 3 nogice,hvala Bogu...obavijestila sam za početak najbliže medije i policiju,a ako nitko ništa ne riješi,bome ćemo i dalje ići s time jer zaista želim da otkrijem tko je taj monstrum...pusa za sada od mene... [:poljubac]
2015 10 16
da za te novce kupis novo stene moze reci samo netko tko nema psa ... meni je uspavljivanje samo zadnja opcija ...ako se pas zbilja muci i nema nikakve nade.
2015 10 17
Nema predaje Sandra, čuda može ljubav napraviti! Sigurno da je sad tužan, koju strahotu je prošel jadan, ali vaša pažnja i ljubav će ga vratiti na staro, bez obzira na nogu koju nema, nije star, bude on to [:zaljubljen] [:zaljubljen] Veterinarski troškovi su priča za sebe [:boji]
2015 10 17
Znamo tko je to napravio samo fale dokazi...Mijenja skroz price...Svom psu je strgao nogu da prikrije dokaze...Kakav je to covjek!? 99% smo sigurni u to...Ne smijem otkrivati kako smo to zakljucili,mora biti sve u tajnosti dok ga policija ne raskrinka...Nemam rijeci...Nismo se tome ni najmanje nadali ali nismo glupi...
2015 10 18
Znamo tko je to napravio samo fale dokazi...Mijenja skroz price...Svom psu je strgao nogu da prikrije dokaze...Kakav je to covjek!? 99% smo sigurni u to...Ne smijem otkrivati kako smo to zakljucili,mora biti sve u tajnosti dok ga policija ne raskrinka...Nemam rijeci...Nismo se tome ni najmanje nadali ali nismo glupi...
2015 10 18
Bože sačuvaj, bolesnik... još ima i psa, jadna životinja [:ljut] Držim fige da sakupite dokaze i maknete stvora iza rešetaka
2015 10 18
svaki dan po nekoliko puta svratim na ovu temu da vidim ima li kakvih novosti.... i to sa strahom da ne pročitam nešto strašno poput ove zadnje informacije od sandre..... svaka je riječ suvišna, doista..... u mislima sam sa Amadeusom i susjedovim psom.....po cijeli dan mi je njegova slika pred očima..... grlim ga nježno, držim fige i znam da ćete pobijediti..... pusa velika !
2015 10 18
Hvala ti FlyGirl. Taj susjedov pas je od susjeda dobio po sapi da prikrije dokaze...On je tu najveci sumnjivac...Strasno!
2015 10 19
poljubac i veliki zagrljaj Amadeusu i drugom stradalom psu! U mislima sam s njima neprekidno! [:poljubac]
2015 10 19
1 2 3 4 5 6 7