Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Tražim zločinca koji mi je propucao psa na području Pakraca

Sok je to veliki. Ali oporavit ce se on. Zivotinjice su cudo. I ne boj se, pusti dijete k njemu. Kuze djeca sve i bolje od odraslih. [:sramezljiv] javi ako sta trebas. [:sramezljiv]
2015 10 14
Nemam rijeci za ovaj dogadjaj... Uzas, jako mi je zao [:place]
2015 10 14
nemam riječi, preočajno [:place] drži se...
2015 10 14
Majkoisusova! [:place] [:vrti] [:place] Stvarno mi je jako žao! Stvarno, rtl, jutarnji, 24sata, ma sve medije i FB grupe obavijestiti, netko nešto zna sigurno. Pusu mu daj u moje ime, prekrasnoći jednoj prekrasnoj. [:sramezljiv]
2015 10 14
ajme strašno, baš mi ga je žao, duša mala...slažem se sa @SaraKedavra, obrati se medijima za to, mislim da zaslužuju ljudi znati u tvojoj blizini što im se sprema, jer nažalost ovakvim ljudima nema kraja [:place] [:place] [:place] [:ljut] [:ljut] [:znoji]
2015 10 14
Imala sam psa bez noge. Ne brini puno zbog toga, bitno je da ga volite.
2015 10 14
Prestrašno.. [:place] ovo može samo napraviti monstrum od čovjeka..želim ti svu sreću da ga pronađete i kaznite, a Amadeusu želim brz oporavak,dijete je sigurno dosta vezano za psa i obrnuto tako da mislim da bi bilo dobro da mu objasniš i da budu zajedno..dječakova i ljubav ukućana pomoći će psu da se brže oporavi... Sretno.. [:poljubac]
2015 10 14
[:ljut] [:ljut] [:ljut] [:ljut] [:ljut] [:ljut] [:ljut] [:ljut] [:ljut] [:ljut] [:ljut] [:ljut] [:ljut] [:ljut] [:ljut] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place]
2015 10 14
Isusek.....ostala sam bez riječi i očiju punih suza. Strašno...strašno......prestrašno........ [:place]
2015 10 14
oh, srce mi se trga od žalosti, gledam sliku, čitam tekst, a oči pune suza, jedva se suzdržavam da ne počnem ridati (na poslu sam, inače vjerojatno bih)......prestrašno, svaka riječ je tu suvišna..... sigurna sam da će se tvoj pas (kao i susjedov) oporaviti, svjesna si da neće više biti isto kao prije, ali njegova bezuvjetna ljubav bit će još veća, baš kao i vaša prema njemu ! obavijesti medije, objavi na faceu, pošalji fotke i tekst na glavne dnevne novine i portale, sigurno će naići na odjek! Ako ništa drugo, da se spriječi da strada još neka životinja! Tebi brz oporavak, jer znam što znači ovakav šok (imam i ja ljubimca), a tvom psu veliki, veliki topli zagrljaj i želja da čim prije bude super! DRŽITE SE! [:poljubac] [:poljubac]
2015 10 14
užas užas!! [:frustriran] [:frustriran] [:boji] [:boji] [:boji] brijem da je to namjerno jer kako je moguće raniti dva psa slučajno? [:znoji] [:znoji] Znam da je šok (prošla sam i ja to ali je moja kujica uginula, nju je auto) ali barem ti je pas živ, bit će mu čudno i sve to ali psi se brzo priviknu na neke stvari. Tretirajte ga najnormalnije. Želim mu da se brzo brzo oporavi i da vi nađete tog lika. [:poljubac]
2015 10 14
Sandra, nadam se da je Amadeus dobro. Budite sto vise uz njega, sada mu je vasa ljubav potrebnija no ikad. Nemoj da vidi na tebi ni drugima zacudjeni izraz lica, kad ste uz njega, pravite se da je sve normalno. Nemojte da na vama vidi zabrinutost i strah jer ce to i njega onda prepasti. Jednostavno se ponasajte normalno, kao da se nista posebno nije dogodilo. Sto se djeteta tice, mozda bi bilo najbolje da mu objasnite da je pas ozlijedio nogu, pa je morao ostati bez nje da bi prezivio. Objasnite mu da je sa psima kao s ljudima, ako su ozlijedjeni i zivot im ovisi o tome, bolje da budu bez noge, i objasnite mu da zbog toga ne treba biti tuzan nego sretan jer je njegov Amadeus ziv. Ne znam , pokusavam se staviti u poziciju kako bih ja to objasnila svom djetetu, naravno ovisno o dobi. I daje mu da mazi psa kao inace, ako je veterinar dao neku tekucinu za ispiranje rane ili prasak, pustite dijete da mu to stavi uz vasu pomoc. Ukljucite dijete u sve vezano za psa, oboje ce tako lakse prihvatiti situaciju. Ovo je samo dobronamjerni savjet, jos jednom ako bilo sto trebas, javi se.... [:poljubac]
2015 10 14
Najbolje što možete izvući iz ove situacije je da dijete učite brizi i suosjećanju za bolesnu životinju (jednog dana i za ljude zar ne?) bez puno drame, histerije, plača, i da se prema ozlijedi svog psa odnosite kao prema nečemu što život može donijeti, ali zbog toga nije kraj svijeta, niti je to nešto zbog čega se vaš odnos prema tom psu mora promijeniti. jedna noga više manje, bacite to na humor i veselite se tom psu kada ga vidite umjesto da od vas osjeti horor, na taj način učite i djecu. Kažem vam, vaš pas će i dalje biti veseo i drag, a jedino na njega možete vi prenijeti negativne emocije, ako se sa strahom odnosite prema njemu, ili taj njegov hendikep promatrate kao horor. Nadam se da me nećete shvatiti pogrešno, ali bolest, starost i sve teže stvari u životu, često ljudi vole zbog straha izbjegavati ili se sa takvim stvarima ne žele niti suočiti. Zato dijete treba naučiti da je sve to dio života..briga, suosjećanje..nemojte dijete micati od psa jer ga tako učite da mu se bolest gadi. Vjerujem da vam je teško, ali pokušajte. Želim vam puno snage i sretno!
2015 10 14
Hvala svima od srca sto me tjesite i izeazavate suosjecanje. Sinoc sam uspjela cak 2.5h odspavati i do 16h sam bil na poslu tako da sam preumorna...Jednostavno mi nije mogao san na oci,plakala sam,jecala,morala sam te emocije izbaciti iz sebe jer bi inace pukla. Sin mi je star 4god. Danas sam cak trazila pomoc covjeka koji je vidovit i uz to je i bivsi policajac. Rekao mi je da je pas bio na nasoj cesti 30m od kuce i s te iste udaljenosti je pucano na njega i to s polja koje dijeli nas brezuljak s kucama i potok. Blizu samog potoka je ustrijelen i tamo se negdje nalazi i sitna cahura. Treba istraziti. Nemoguce je sad jer lije kisa. Rekao mi je da je pucala muska osoba iz malokalibarske puske i ta se puska jedino ne cuje. Sad sto mi je pametno uciniti? Da s njim suraduje policija? Ili?
2015 10 14
Nemoj se ljutiti, ali moraš biti svjesna da i protiv tebe može biti podignuta prijava zbog puštanja psa bez nadzora..., a onaj tko ga je ustrijelio se može braniti da ga je zamijenio za drugu životinju (ako je riječ o lovcu). Od srca ti preporučam da se usredotočiš na brigu o psu i na prilagodbu djeteta toj situaciji, jer ti ljutnja i želja za osvetom troši energiju i odmaže ti.
2015 10 14
1 2 3 4 5 6 7