Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

aparat za brijanje

za par dana je mom dragom rockas i sad imala sam na umu mu kupiti aparat za brijanje,jer kt potrosi puno novca na one jednokratne brijace. Sad razmsljam koliko je to zapravo dobro,dali ti aparati stvarno briju ok,ii zasto svi ne kupuju to ako im ispadne jeftinija racunica,moje pitanje za vas curke je ,dali su ti aparati stvarno oke? [:poljubac]
2015 10 15
Zašto ne kupiš britvicu kojoj se mijenjaju patrone? Tipa Mach 3. Koristim ju i ja, a i dečko i stvarno je odlična. Jos sam ja na Aliexpressu našla za 90-ak kn 4 pakiranja patrona (kod nas je to cijena za samo jedno pakiranje). [:zaljubljen]
2015 10 15
hmm,pa mogla bih i to,dobra ideja ne zvuci uopce lose;) samo nisam sigurna to za aliexpress koliko je to kvalitetno [:sramezljiv]
2015 10 15
Ni Mach 3 se ne isplati... patrone su jako skupe..a mašinicu jednom kupiš, i isplativije je...već kropz 3 mjeseca ti se vrati uloženo
2015 10 15
moj decko vec jaaako dugo ima aparat za brijanje i stvarno se isplati i da odgovorim na tvoje pitanje: brije stvarno ok [:zaljubljen]
2015 10 15
Sa aliexpressa su mi stigle patrone u originalnom pakiranju i koristim već 2 pakiranje i nema nikakve razlike između ovih kupljenih ovdje i na Aliju [:zaljubljen]
2015 10 15