Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

NUXE PROIZVODI

Drage moje zanima me jer koristite nuxe proizvode i kako ste zadovoljne? [:smijesi]
2015 10 16
Koristila sam suho ulje-odlicno.Krema za oko ociju (neznam tocno kak se zove)-odlicna.Trenutno koristim kremu za lice Prodigieuse-odlicna.Jedino od njih sto mi se nije svidjelo je miris kreme Creme Fraiche
2015 10 16
E,da,imala sam i onaj serum Nuxellene i takodjer je odlican.Moram i napomenut da je suprug imao neki ko dermatitis po licu koji je mazanjem suhim uljem sanirao.Tako da za Nuxe proizvode imam samo rijeci hvale i mislim da s njihovim proizvodima nemres fulat
2015 10 16
Opet ja [:zaljubljen] Jedino su im cijene povece pa treba pratit akcije
2015 10 16
nuxe ulje je odlično,samo što su cijene paprene uff
2015 10 16
Hvala! [:smijesi]
2015 10 16
Prijavila se preko neta za njihov paket testera i došao mi na kućnu adresu. Probala sve kremice koje su mi poslali i bila oduševljena. Sada koristim njihovu kremu za lice i za ruke i ne bih mijenjala.. :D
2015 10 16
Koristila sam ulje bez sjajnih čestica i za tu cijenu isti učinak i miris imam od Johnson baby ulja(kamilica). Eto za tu cijenu nije mi nešto.
2015 10 16
Meni su njihovi proizvodi jako dobri, također sam isprobavala prvo njihove testere i svi su me oduševili, u jednoj nagradnoj igri osvojila nuxe ulje koje me oduševilo, a poslije na prvoj plaći sam se odlučila počastiti njihovom kremom Prodigieuse. Cijene im jesu paprene, ali s obzirom koliko netko mjesečno potroši na cigarete, meni je draže kupiti kvalitetniji proizvod za njegu. [:zaljubljen] [:hihot]
2015 10 16