Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Jel glupo?

Sad kad sam stavljala oglas sjajila palo mi je na pamet da je možda glupo stavljat korištenu šminku.., ali radi se o Chanel sjajilu koje je koštalo 200 kn pa mi ga je žao bacit.. [:sokiran] [:sokiran] Zanima me da li i vi prodajete već korištenu šminku? I kupuje li tko to?., tj. isplati li se stavljat takve oglase? [:poljubac]
2015 10 17
jest glupo je to je sjaj koji si mazala po labrnji i sad bi ovdi razmnožavala svoje bakcile i još da ti platimo zato, e pa nemore.
2015 10 17
Svaka roba ima svog kupca.
2015 10 17
rabljena šminka dođe isto kao i rabljene gaće, ali bolje rabljena kvalitetna šminka, nego nova fejk šminka s raznim otrovima u njoj Od sve rabljene šminke i kozmetike najčistije su stvari koje se nalaze u tubi(krema u tubi, puder u tubi i sl.) zapravo je najbolje šminku kupovat u trgovini nego na krpicama, njuškalu i oglasniku
2015 10 17
Ja ne bih ni prodavala ni kupovala tako nesto ipak sad svaki malo ima snizenja na sminku i to sve.. Meni je to nekako isto ko da prodajes gaće nakon par puta nošenja [:sokiran]
2015 10 17
tko hoce neka kupi
2015 10 17
al svasta se prodaje tu pa mozes i ti stavit u oglas, tak da nisi ni prva ni zadnja, mada ja nikad nebi kupila rabljenu sminku [:tuzan]
2015 10 17
A sto kad se otiđe na profi šminku... Isto se tko zna koliko cura šminkalo sa tim ruževima... maskarama... Ja osobno korišteno sjajilo ne bi kupila ali vjerujem da ima dosta cura kojima ne smeta sto je korišteno; u svakom slučaju sretno s prodajom!!
2015 10 17
isto se pokupe klice i bakcili bakterije i zaraze sifilis i sida zato se šminkaj ukuči nije bog uzalud stvorijo kuču
2015 10 17
Iskreno, rabljenu šminku nebi kupovala , ali prodajem u lotu jer puno toga ne koristim i zašto bi bacila.. Kako je netko gore napisao svaka roba ima svog kupca, i nekome to nesmeta i važno mu je da za malo love dobi puno stvari pa eto zašto ne?! [:smijesi]
2015 10 17
A isto mislim što se tiče testera u dučanu kada kupujemo nešto , osobno ne probavam to tamo uzmem na blef, jer se doslovno svaka ciganica može namazati sa time u dučanu ali opet.. Nekome jednostavno ne smeta.
2015 10 17
Rabljeno rublje i rabljena šminka su za mene jedno veliko NE
2015 10 17
Ma naći ćeš kupca SIGURNO jer je eto marka, a naše curice se pale na to i uvijek će se paliti. Sve dok pošteno upozoriš na to da je šminka bila načeta, sve je okej.
2015 10 18
Pitanje je sad [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran]
2015 10 18
potpisujem ovo za sminkanje kod kozmeticarke [:smije] sve se groze na rabljeno sjenilo i puder, a ja sam bila na sminkanju za svatove 10ta od 12 cura koje je sminkala ista kozmeticarka taj isti dan [:hihot] sigurno je za svakog koristila nove i ciste kistove i stavila svakoj dezinficiranu sminku [:hihot] ne kazem da treba kupovat bilo sta, al ak cura prodaje puder koji je sam jednom istisnula na ruku i skontala da je kriva nijansa zasto ne? ili isprobana paleta? ja ne vidim razlog zasto ne..ali opet postujem to da netko izbjegava isprobanu kozmetiku..premda ne razumijem zasto se toliko cude ovima koji kupuju.
2015 10 18
1 2