Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Ljubimci :)

Imam maltezericu 6 god. staru jednom praz [:kesi] nila glupa groomerica bez pitanja i to je sve. Jede suhu hranu i goveđa kost od juhe kad kuhamo redovno da glođe. Nikad problema nemamo sa analkama.
2015 10 23
u grkljanu je hrskavica... nije to to ...al sam na Vi sa mini pasminama pa ne znam sta oni mogu, sta ne :)
2015 10 23
Ne znaju svi veterinari kvalitetno isprazniti analku. Mnogi to traljavo obave [:frustriran] Tako da ti savjetujem sljedece: - isprobajte par drugih veterinara dok ne nadjete nekoga nakon koga duze vremena nece trebati opet prazniti - plus provjeri psu izmet; ako je previse mekan onda se analne zlijezde ne prazne kako valja pa se brze napune Ali dva tjedna je ipak poprilicno kratak period, tako da sumnjam na veterinara...
2015 10 23
ja imam westija, ima 3,5 mj. i još nema takvih problema i čisto me strah hvata kad čitam ovo. Ne znam što raditi da izbjegnem da do toga uopće dođe. Jede krutu hranu za štenad i tu i tamo mu damo kruha sa paštetom, salame, hrenovke...kad vidi da netko jede odmah je za akciju, nama bude žao pa joj damo al mislim da ću morat postrožiti. [:sramezljiv]
2015 10 23
1 2