Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Ljubimci :)

Bok :) Ima li netko problema sa analkama kod psa? Napune se svaka dva tjedna,ali stalno popraćeno jakim češkanjem...
2015 10 22
moj labrador svako malo ide veterinaru na pražnjenje. [:vrti]
2015 10 22
Mi smo vodili veterinaru i stalno mu daje injekcije;kao terapija Dok je na tome,sve super...ali kad dva,tri dana ne ide opet sve po starom.. Ne mogu nikako odgonetnut što je točno,ali stalno se češka, "sanjka" po podu
2015 10 22
osim sanjkanja, moj si u zadnje vrijeme stalno šape liže. Već e došlo do toga da mu dlaka fali na tim mjestima. Veli veterinar, sve je to normalno. Je..normalno mi je svakih mjesec dana po 200kn dati [:tuzan]
2015 10 22
Da,da i šape liže također Nama ne naplati pražnjenje,ali ne kužim kako ne mogu nekako to rješiti da se ne puni svakih tjedan,dva... Ajde da je svakih mjesec dana,to bi bilo još ok...ali jako se češka i stalno kad ga odvedemo,daju injekcije... Ima li neki način da se to riješi?
2015 10 22
Naš veli da nema, da je to normalno kod tih pasmina (labrador, retriver, newfaundlander) i da nema pomoći. Samo ne znam je li normalno da se baš toliko brzo pune. [:sokiran]
2015 10 22
Pa da,to je baš prebrzo. Samo čim krene češkanje,lizanje šapica, odmah i probava loša
2015 10 22
Dali je ocišcen od parazita,kad su moji to radili veterinar je rekao da dam tableticu protiv nametnika i sve ok,to se može svaka tri ili šest mjeseci ponoviti,više nemam problema od kad cešce popiju tableticu [:smijesi]
2015 10 22
Dobio je tabletu,ali bilo je kao svakih 6 mjeseci tako da sad nije pio
2015 10 22
moja je dobila antibiotik jer joj se dogodila bakterijska infekcija zbog upaljenih zlijezda. al to je vjerojatno bila injekcija. cime se pas hrani i o kojoj je pasmini rijec?
2015 10 22
A kako su ustanovili sta joj je? Koje je simptome imala? Jede Brit Care Piletina,salama...ali znamo da je zlijezda u pitanju jer kad je pod terapijom sve super...e kad nije onda problemi Tako da injekcije izgleda nisu rješenje
2015 10 22
frkala je zadnji dio tijela ko da ju guzica svrbi i gurala uvijek da ju ceskamo... isto tako pocela je guzicu vuci. pokusaj dati govedju kost ... neka glodje...dobro je za zube a i za analke. jer se tako same ciste i ne pune se... cim se vise rucno ciste tim je cesca i upala... zato sam pitala koja je pasmina... jer neces dati pekinezeru koscurinu ali ako jede uglavnom mekaniju hranu, moze biti i da se zato pune
2015 10 22
Maltezer je :) Kupimo mu onaj goveđi grkljan ali je to mekanija kost Možda treba baš goveđa tvrđa kost da glodje :)
2015 10 22
mora retriverica je imala par puta, sad je napokon 6 mjeseci mir.
2015 10 22
Vedrana kako ste vi to rjesili? :)
2015 10 22
1 2