Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Iskustva s kontaktnim lećama

Bok cure [:kesi] Naručila sam leće preko adrialeće,ali mi nažalost ne odgovaraju,peku me oči od njih i moram ih reklamirati.Rekli su mi da ih pošaljem s dopisom. Jel zna netko kako se piše taj dopis? Trebam navesti razlog zašto ih reklamiram i ne znam što još? [:smijesi]
2015 10 30
iskustva? sve najgore, od savrsenog vida sam si zeznula vid i bezbroj puta dobila konjuono vec, onaj bolest kao konj [:place] [:smije] , uglavnom, od te ne ljecene na vrijeme upale mi je lagano stradao vid da sad nosim dioptriju. o lecama sve najgore.
2015 10 30
Jesi ti naručivala leće preko adrialeće ili govoriš općenito o lećama?
2015 10 30
opcenito o lecama.
2015 10 30
aha.ma ja sam ih već nosila i meni odgovaraju ..očito to ovisi od osobe do osobe. sad me zanima kako se piše taj dopis jer moram ove vratiti.
2015 10 30
Ja nosim već 8 god leće i nemam loša iskustva s njima. Ukoliko ih redovno čistiš od bakterija i pereš vodicom neće ti ništa biti. Moguće je da su neki alergični ne neke sastojke pa dobiju alergiju ili upalu. U te 3 god uspjela sam ispraviti vid više nego što sam 10 god nosila naočale. Jedina mana kod leća je što sam ja nespretna pa sam ih gubila makar 2 puta godišnje. E da nosim polutvrde.
2015 10 30
Ja ih nosim vec 7godina i nisam nikad imala nikakvih problema, zadnjih par godina mi se dioptrija nije ni povećavala. A dok sam nosila naočale svake godine je dioptrija bila veća. [:smijesi]
2015 10 30