Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Slika u prilogu, molim pomoć :(

[slika:1a27eb9a-d01c-4516-94f6-004b7c0ae29f] [slika:04a9d7e4-0895-48cb-937a-ee176e7b2cdc] Evo već druga godina otkad mi je lice ovakvo. Zaista vise ne znam sto raditi. Od citanja na forumima do kupovanja svakakvih kremica, već ponestaje mi strpljenja Volim nositi sminku no zbog pristića moram staviti tonu pudera i jako ruzno izgleda (kao cokolada sa rizom [:hihot] ) Molim vas za savjet ili neku zaista efektivnim preparatom koji je zaista pomogao P.s hrana mi je sasvim normalna, ne pretjerujem sa slatkisima, niti mesnim proizvodima posebito suhim.... Hvala unaprijed [:sramezljiv]
2015 11 03
kontracepcijske pilule iliti hormoni [:sramezljiv]
2015 11 03
Ženo draga, ako je to najgore što ti se vidi, nemas pojma koliko si sretna jesi koristila klindamicin losion? jeftin je, lagano ga umasiras na pristice i posuse se i produ usto, buduci za ugusis kozu puderu, pristici ti se stvaraju jos vise..probaj smanjit s koristenjem pudera, peri redovito četkicu ili vaticu za nanošenje.. i najvažnije pij puno vode, preko ljeta dok nisam izlazila iz stana zbog ispita i pila puno vode (2l) lice mi se preporodilo, zagladilo, očistilo i nije se mastilo [:smijesi]
2015 11 03
Jesi bila kod dermatologa već? Probaj čistiti običnom fiziološkom otopinom i par dana odmori od šminke da se lice oporavi ako to ne pomogne dermatolog bi bio moj slijedeći korak
2015 11 03
Ne koristim takvo sto, niti bi .... ne preferiram tablete posebito te kontracepcijske
2015 11 03
Mehanicko ciscenje lica kod dobre kozmeticarke, aha ili bha kiseline, nekomedogene kreme. Meni su odlicni paulas choice proizvodi, posebno clear 2%bha exfoliant (obavezan spf preko dana).
2015 11 03
Inace ne koristim puno sminke, ali otkad mi se lice ovako "osulo" stwvljam Inace svaki puta kada dodjem doma izmedju 4 zida skidam sminku i radim piling Urednu je drzim ali gubim strpljenja.. [:place]
2015 11 03
kako vidim imas tvrde potkozne pristice koje i kad stiskas nistaa ne ide van vec bole, moja sestra se izlijecila uz pomoc jabucnog octa, razrjedila ga s vodom i drzala u flasici i prije stavljanja kreme nanijela vaticom na lice kao losion, popravio se ph koze koji je bio narusen agresivnom kozmetikom i puderima. [:smijesi]
2015 11 03
Meni se svaku jesen (10-11mjesec) javi show na obrazima [:place] Inace mi je lice i ten skroz okej, al evo vec i prošlu godinu i upravo sada - na obrazima je show; ostatak godine je bez ijednog prištića. Prošle godine sam pila puno vode i voća, i ten mi je bio ok .. A sad kako radim ne stignem to sve preko dana i evo odbrojavam do 12mj da prođe to sve i dođe 12mj i bude sve po starom. Pocet cu mislit da sam alergična na nesto jer i prošle i ove godine u isto vrijeme obrazi su kritični [:sokiran]
2015 11 03
piling se ne radi svaki dan jer uništavaš prirodni lipidni sloj kože koji te čuva od bakterija
2015 11 03
piling i sminka i krema i sve te stvari samo skode kozi, sve je to divno i krasno upakirano, sigurno pomaze, sve kupite...ali kao i u svemu ostalom, previse svega je previse
2015 11 03
Prvo, uopće nije strašno što imaš... Vidi se na slikama da si onako lijepa i to nimalo ne utječe na tebe. Sličan sam problem imala, kako su nestale ne znam, a šta sam radila na kraju - nisam ništa. Zanemari sve glupe preparate i nemoj stavljati šminku bar tjedan dana, ako možeš i više. Smatram da koža treba disati, a ne da je puderom prekrivaš. Izbaci šečer i hrani se zdravo i redovito. Ono što mislim da je meni pomoglo najviše je sport, odnosno znojenje... u početku su prištići bi crveni dok bi trčala, ali poslije su nestajali... Zapravo sam radila sve što je zdravo iz nekog drugog razloga, ali sam usput i to izgubila.
2015 11 03
Super ste! Popisati cu si sto ste mi preporucili pa cu otici do ljekarne i pitati po njihovom misljenju koji bi izabrali.... vama svima mnogo hvala tko ima jos sto za dodati, slobodno, pomozite Bubuljku [:hihot]
2015 11 03
vidim da si iz osijeka, znam da jako pomaze krema od la roche possaya i sutra u porti imas 30 posto popusta u ljekarni na sve njihovo..inace je skupo dosta, ali s tih 30 posto se nekako da izgurati [:smijesi]
2015 11 03
mozes u ljekarnama pokupiti testere tih kremica, ja tak obisla pola grada i opskrbila se za pola godine [:hihot]
2015 11 03
1 2