Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Moj butik - Slovenija

Pozdrav svima, molim pomoć.. Dogovaram jednu prodaju s curama iz Slovenije, e sad me zanima na koji način je najlakše i bez prevelike provizije poslati novce? (iz Slo u Hr) Hvala [:zaljubljen]
2015 11 05
neka ona pogleda na stranicama svoje pošte,koliko je slanje u hr
2015 11 05
aha, može... jer prijedlog je bio Wester union, ali koliko vidim provizija im je too much [:frustriran]
2015 11 05
a krivo sam te skužila,ja mislila na paket. paypal je najbolji
2015 11 05
meni je kupac iz Slovenije u više navrata uplatio na devizni račun, provizija 1 eur, uplata proknjižena isti dan
2015 11 05
što se tiče slanja predmeta, najpovoljnija opcija je slanje paketa / vrijednosne posiljke (vrijednost se ne navodi) - dobiješ potvrdu o slanju i tracking number - paket do 2 kg težine = 75,00 kn + 3,00 kn obrazac
2015 11 05
ma blizu slovnije sam, tako da mi to nije problem.. znači devizni račun.. ima mi ga prijatelji, znači ona bi mogla na njegov devizni račun uplatit? mora i ona imat devizni ili može sa svog normalnog računa uplatit? Hvala Vam cure [:zaljubljen]
2015 11 05
Meni su 2 puta slale novce u kuverti.. to je kod njih najnormalnije poslovanje. [:kesi] Jednom jedna kao vrijednosno pismo a drugi puta preporučeno. Sve super prošlo!
2015 11 05
oboje trebaju imati devizni racun, dakle - uz IBAN deviznog rn trebaš navesti i SWIFT (BIC) - u mojem slučaju je bilo s deviznog na devizni jer je bilo najisplativije tako i kupcu i meni - ne mora nuzno biti tvoj devizni rn, može ti i na prijateljev uplatiti
2015 11 05
@wizardica, u kojoj si banci? Meni kad na devizni uplaćivale, 2, čak jednom i 3 dana trebalo da se proknjiži
2015 11 05
Kreativno - Zagrebačka banka - čovjek uplatio u 9 ujutro, u 14 h bilo evidentirano Meni je ovo slanje devizni - devizni bilo sigurnije jer su uplaćivani iznosi od 60 i više eura; ne znam, ne bih se usudila drugačije
2015 11 05
Ach so.. i ja u Zabi, možda su s pošte onda pa zato tako duže trajalo. Svakoj sam rekla da uplati na devizni no dvije su tražile slanje novaca u kuverti. To sam vidjela kod stvarno puno korisnica tamo.
2015 11 05
E da, ako su u pošti uplaćivale, sporije se knjiži, barem 2-3 dana treba
2015 11 05
Uplaćuješ svojom karticom na njihov račun. Ino oznaka bude oko euro i to je to. Obično se oduzima primatelji.
2015 11 05
Da bi se uplaćivalo iz inozemstva, nije potrebno imati devizni račun. Ako se s računa negdje u Europi plaća u eurima na Hr. račun, novac će stići u kunama...nema komplikacija
2015 11 05
1 2