Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Moj butik - Slovenija

Ja nedavno uplatila ženi iz Nizozemske 800 kuna za autosjedalicu, tj. ja sam uplatila eure, njoj su stigle kune i oduzele su joj oko 7 kuna samo u njenoj banci i to je to. Tako uplaćujem i sama sebi na hr. račun kada dolazim u Hr. da imam i na Hr. kartici.
2015 11 05
Tako je, oni uplate u svojoj valuti, nama stigne u kunama, primatelju se oduzme provizija za transakciju cca 1 euro. Meni je sve to bilo brzo i jednostavno.
2015 11 05
Da...puno ljudi to ne zna, ali jako je jednostavno nema straha. Može vam bilo tko uplatiti iz inozemstva, samo je potreban vaš Iban. Svugdje u EU je isto što se tiče uplata. Jedino ta INO oznaka, računajte na oko 7 kuna da će vam banka uzeti.
2015 11 05
meni mama salje iz deutschlanda novce preko internet bankarstva, naplati joj 1€ bez obzira na iznos...mislim da ove zemlje koje su dulje u EU sve imaju proviziju 1€ sa tekuceg na tekuci i meni kad stigne nista ne uzmu, samo njoj taj 1 ojro
2015 11 05
Čekajte, ne razumijem [:sokiran] Ja joj dam svoje podatke ( ime, rpezime, adresu, iban i OIB) i ona sa svog računa iz slo uplati na moj u HR? uz proviziju oko 10 kn? gdje da nabavim tu INO oznaku? [:zaljubljen]
2015 11 06
znači mora imati internet bankarstvo? ako sam dobro skužila? [:znoji]
2015 11 06
hvala, a koliku naknadu plača pošiljatelj za to, ako možda znaš? [:zaljubljen]
2015 11 06
meni mama kao posiljatelj placa 1€ iz njemacke u rh, a meni nista ne uzme...neznam kakva su druga iskustva ona placa preko interneta sa tekuceg na tekuci sa sparkasse u pbz
2015 11 06
aha, aha. reći cu ja curi da se i ona još malo raspita, hvala na pomoći [:smijesi]
2015 11 06
1 2