Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Za distributere kozmetike i ostalih proizvoda /

Trazi se nova Avon Lady

Drage moje... Zainteresirane ste za Avonove proizvode?? Zasto bi netko narucivao za vas,ako vi mozete za sebe i za druge te uz to zaradite koju kunu i uzivate u dobrim proizvodima?! Pa evo prilike za sve djevojke i zene koje vole kozmetiku...trazim, tj. uclanjujem u Avon, ako ste za molim javite se da dogovorimo detalje... [:smijesi] [:poljubac] [:poljubac]
2015 11 06
Ciao. Ja sam mozda zainteresirana. Kolika je clanarina? Kako stvar funkcionira?
2015 11 06
toliko ima tih avon lady da se nema više kome šta prodat jer svi prodaju avon
2015 11 06
ja čekam mjesec dana da mi se netko javi i sad sam razočarana da odustajem
2015 11 06
clanarine nema. znaci uclanite se i dobijete postom katalog. katalog pokazete susjedama,prijateljicama itd. ako koja nadje nesto za sebe zapise narudzbu. Kad ih skupite sve saljete internetom i za 3 do 5 radnih dana paket stize na najblizu postu. svrha uclanjenja je da dobijete avon lady broj i lozinku s kojom se logirate i narucujete.. za uclanjenje su potrebni odredjeni osobni podaci al to na mail, naravno...
2015 11 07
Shvacam. Moram svaki mjesec narucivati da bi dobivala katalog?
2015 11 07
S vasom prvom narudzbom u paketu obavezno dobijete jedan katalog a po potrebi mozete naruciti i vise komada. ako koji mjesec nemozes skupit narudzbu nikome nista jer svejedno stize novi katalog na kucnu adresu...
2015 11 07
Ja sam se uclanila prije nekoliko dana i neka zena mi je donijela kataloge. No ja nisam dobila nikakav broj ni lozinku da bih sama mogla narucivati,zasto?? [:sokiran] [:sokiran]
2015 11 07
vjerojatno imate njen broj telefona pa kad skupite narudzbu javite joj telefonski i ona salje vasu prvu narudzbu i zahtjev za uclanjenjem u avon te ona dobi vas lady broj i lozinku...tak da moze i ona narucivat vasu narudzbu za vas a ako vi zelite sami onda vam posalje podatke za logiranje i sami narucujete preko neta...
2015 11 07
Stigao je novi avon katalog sa zbilja super popustima i idejama za bozicne poklone... zainteresirane za uclanjenje?? ...posaljem ako koja zeli katalog doma pa probajte skupit narudzbu...?! lijep pozdrav
2015 11 13