Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Tko je uopće administrator? Kako do njega?

...Nisam dugo pratila događanja na forumu, a vidim da se Psychocouture nije prijavljivala od prvog mjeseca? Je li došlo do promjene i kako mogu do nje/njega? Ili mi je bolje stvar preuzeti u svoje ruke?
2015 11 07
Ostavi mu/joj negativnu ako zelis privuci paznju..
2015 11 07
Taman sam išla kopati gdje sam ostavila otvoreni tab od peticije... [:smije]
2015 11 07
Ne preuzimaj ništa,meni su skinuti bodovi Sigurno nas prati
2015 11 07
Kakvi bodovi? [:sokiran] Tko te prati? [:smije] Haa????? [:smije]
2015 11 07
može mi stavit soli na rep [:jezik]
2015 11 07
Ja i dalje ne kužim kakvi bodovi i tko nas prati? [:smije] Udba možda?? [:smije]
2015 11 07
Nikolina55555 jel misliš na ocjenu!!!??? Ne kužim ništa [:vrti] A tko hoće nek nas pratiiiii pa to je dobro zar ne [:smije] [:smije] [:smije]
2015 11 07
Hvala cure :) Mislim da @Nikolina55555 misli na ove kao dodatne bodove za top članove, a ovo za praćenje da administrator ima pristup našim razgovorima. U svakom slučaju ako bude potrebno sama ću to riješiti, ne pada mi na pamet moliti nekog i čekati da nešto poduzme, a to mu je ''posao'' [:pospan]
2015 11 07
10 Nikolina55555 , prije 5 sata prijavi | ↑ Ne preuzimaj ništa,meni su skinuti bodovi Sigurno nas prati da dekodiramo - ono što je Nikolina htjela reći je da se svakome od nas po ostavljanju negativne ocjene nekome, oduzima 100 bodova. Dokazano i točno. Briga nas za to, ali tako je. *ne preuzimaj ništa* - htjela je reći: ne poduzimaj [:hihot] ništa, frka..S.O.S. [:jezik] *sigurno nas prati* - možda misli da je u BB kući ili je u groznici izbora - ne, ne prati nas nitko; ne doživljava nas baš nitko ovdje - nema potrebe za paranojom [:smijesi]
2015 11 07
pozdrav, ja bih da se moj račun ukloni. kako se obratiti administratoru?
2018 07 07