Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Mobilna mreza

[:smijesi] koja je najbolja? Imam tele2 katastrofa signal uzas...cesto prekida...presla bi na drugu mrezu,sad bi voljela cuti koja mreza ima dobar signal,kakva je cijena sto se tice na bonove,?
2015 11 07
Meni je bonbon super. [:smijesi]
2015 11 07
Evo vidiš, ja imam Tele 2 i meni je super. Mislim da ukoliko se odlučiš za neku novu mrežu, prvo provjeri jačinu signala koji ta mreža ima. Nije jednak signal na svim mjestima. Tako će isto negdje Vip biti super, negdje neće. Mislim na prodajnom mjestu odmah možeš provjeriti jačinu signala i savjetovati se sa prodavačem što ti preporuča. [:zaljubljen]
2015 11 07
meni je tomato super,imaju ok tarife.49kn 1500 minuta,1500 poruka i 2000 MB(uspostava poziva se u toj tarifi naplaćuje). signal je dobar,s tim da sam ja doma spojena na wifi
2015 11 07
i meni je tele dva što se tiče signala očaj zivi.. pogotovo kad sam cijelo ljeto bila na otoku.. sad u centru vinkovaca jedva da imam signal.. baš sam razočarana.. mislim preć na bonbon jer mi je frendica na toj mrezi i jako je zadovoljna a sam si kreiraš koliko trošiš tako da mislim da ću i ja..
2015 11 07
ja zivim u vukoj**** tako da sam se namucila sa vipom i tele 2, za druge ne znam.. vip nikad nema signala, tele 2 ode u roaming [:vrti] jedino sam s t-mobileom zadovoljna :) svugdje imam signala, te ako ima kakvi kvar, odmah lete, dok s prije navedenim bih prije dosla do presjednice nego do njih kada nesto ne stima..
2015 11 07
ja sam na bonbonu. u zadnje vrijeme mi se događa da me netko zove ali mi mob uopće ne zazvoni nego samo dođe porukla da me netko zvao -.-
2015 11 07
Ja Vip i super zadovoljna.
2015 11 07
I ja sam također Vip i nikada nisam imala problema
2015 11 07