Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Kako prebaciti slike sa moba na laptop?

Kako?? Stalno slušam da treba spojiti mob (Samsung Galaxy s3) putem usb-a na laptop, otići na My Computer, i kliketati dalje, međutim kada ja to dvoje spojim, baš ništa se ne događa i nikakva nova ikonica ne iskače. Refreshala 20 puta i primijenila 3 različita usb kabla. NIšta. Ima li neki alternativni način kako se inače može prebacivati slike na komp...???
2015 11 08
Jeste podesili u postavkama moba da se spoji kao kamera? Inace ce se samo puniti preko kompa.
2015 11 08
Ako imas micro sd karticu u mobitelu, stavi je u onaj adapter veliki za tu karticu (obicno se u paketu dobije to zajedno sa micro karticom) i onda taj adapter u laptop ili komp [:kesi]
2015 11 08
Da u postavkama moba se o podesi,a ineče mene samsung (kao i prijašnja 2 )znaju zezati kad se spojim,pa mi samo puni i ne želi ga uopće (komp) prepoznati.
2015 11 08
Jel ne možeš prebaciti preko bluetooth-a?
2015 11 08
Imas aplikaciju air droid kojom mozes sve medije prebacivati na komp/laptop
2015 11 08
Negdje mora biti opcija tipa povezivost ili sinkronizacija s pc ili nesto slicno.. Ne znam di bi to bilo na samsungu... [:tuzan]
2015 11 08
Meni se sve slike spremaju samo na sd karticu dok se mi aplikacije spremaju na memoriju uredaja [:kesi] iskljuci pa ukljuci mob pa onda ustekaj u laptop, mozda to pomogne, ili ustekaj u drugi usb utor na kompu, barem je meni to znalo pomoci
2015 11 08
Ja si ih pošaljem mailom [:smije]
2015 11 08
ja si pošaljem mail-om [:hihot] [:smije] ...
2015 11 08
hahahaha..ima nas još [:smije]
2015 11 08
I meni kao sta iznad pise
2015 11 08
Imam samsung s3 i koristim tu aplikaciju gdje direktno mozes vidjeti na kompu ono kaj imas na mobu i samo biras kaj zelis prebacit [:smijesi]
2015 11 08
kad ga priključim preko usb na laptop onda mi se "gore" prikaže spojen kao (na mobu) i klikni na to imaš medijski uređaj(za mjuzu) i fotoaparat ptp..kod svih samsunga je isto
2015 11 08
Ili instaliraš onaj program od samsunga baš za pohranjivanje stvari na komp(ne mogu se sjetiti kako se zove),no njihov je službeni.. inače meni ponudi laptop odmah kaj želim,ali to može biti i od windowsa jer mi stari nisu nudili..
2015 11 08
1 2